/    /    /    /  

Batex Dětská podkovička z dutého vlákna, 231 S

Značka:
Množství: 30x30 cm, 0.1 kg
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Zdravotní podkovy, Dětské podkovičky, Dárky pro děti
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
290
ks
Bez DPH 240 Kč

Batex Dětská podkovička z dutého vlákna, 231 S

Dětská podkovičk z dutého vlákna Batex je skvělým pomocníkem pro každý den. Podkládejte s ní hlavičku vašeho děťátka, a zajistěte mu tak maximální pohodlí a přirozenou polohu, která je důležitá pro dobrou adaptaci na vnější prostředí a usnadní správný vývoj všech svalových skupin. Podkovičku můžete vkládat například do kočárku či postýlky dle potřeby.

Podkovička efektivně fixuje krk a hlavičku děťátka a zabraňuje tak vlivu otřesů při cestování. Díky dutému vláknu je mimořádně lehká a snadno přenosná. Povrchovým materiálem samotné podkovičky je bavlna a polyester. Tato kombinace působí velmi příjemně a zároveň prodlužuje životnost výrobku.

Tato podkovička, stejně jako další sortiment přikrývek, polštářů a rozmanitých podložek pro děti i dospělé, je výrobkem české firmy Batex, která dává důraz na jednoduchou technologii s kvalitními materiály a širokým spektrem využití. Podkovička je praktickou pomůckou, která potěší vaše děťátko a zaručí mu ničím nerušený odpočinek. Díky univerzální smetanové barvě a roztomilém obrázku s kočičkou bude navíc krásně ladit s vaší další výbavou pro miminko.

Snímatelný fleecový povlak můžete prát do teploty 30 °C. Výplň z dutého vlákna pak můžete vyprat až na 95 °C. Vysoká teplota zničí škodivé alergeny a zajistí perfektní čistotu.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětská podkovička z dutého vlákna, 231 S

Detská podkovička z dutého vlákna Batex je skvelým pomocníkom na každý deň. Podkladajte s ňou hlavičku vášho dieťatka a zaistite mu tak maximálne pohodlie a prirodzenú polohu, ktorá je dôležitá pre dobrú adaptáciu na vonkajšie prostredie a uľahčí správny vývoj všetkých svalových skupín. Podkovičku môžete vkladať napríklad do kočíka či postieľky podľa potreby.

Podkovička efektívne fixuje krk a hlavičku dieťatka, a zabraňuje tak vplyvu otrasov pri cestovaní. Vďaka dutému vláknu je mimoriadne ľahká a ľahko prenosná. Povrchovým materiálom samotnej podkovičky je bavlna a polyester. Táto kombinácia pôsobí veľmi príjemne a zároveň predlžuje životnosť výrobku.

Táto podkovička, rovnako ako ďalší sortiment prikrývok, vankúšov a rozmanitých podložiek pre deti a dospelých, je výrobkom českej firmy Batex, ktorá dáva dôraz na jednoduchú technológiu s kvalitnými materiálmi a širokým spektrom využitia. Podkovička je praktickou pomôckou, ktorá poteší vaše dieťatko a zaručí mu ničím nerušený oddych. Vďaka univerzálnej smotanovej farbe a roztomilému obrázku s mačičkou bude navyše krásne ladiť s vašou ďalšou výbavou pre bábätko.

Snímateľný fleecový povlak môžete prať do teploty 30 °C. Výplň z dutého vlákna potom môžete vyprať až na 95 °C. Vysoká teplota zničí škodlivé alergény a zaistí perfektnú čistotu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Fleece
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: fleece
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz