/    /    /    /    /  

Batex Dětský fusak vlněný, 024 S

Značka:
Množství: 55x80 cm, 0.5 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Dětské nánožníky
Produktová řada: Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1340
ks
Bez DPH 1107 Kč

Batex Dětský fusak vlněný, 024 S

Dětský vlněný fusak Batex vyniká svými mimořádnými tepelně izolačními vlastnostmi a uchová vaše děťátko dlouhodobě v komfortním prostředí. Ovčí vlna je skvělý přírodní materiál, který odpovídá všem moderním požadavkům a je vhodný i pro alergiky. Je skutečně hřejivá a vhodná pro široké rozpětí venkovních teplot. 

Ovčí vlna má zároveň schopnost se dynamicky smršťovat a roztahovat vlivem teploty okolí, výborně se tedy přizpůsobuje variabilním teplotním podmínkám a nedochází tak k nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Každý vlas je obalen lanolinem, jenž chráni vlnu před znečištěním bakteriemi a jinými mikroorganismy. Mimo jiné se vyznačuje také nízkou prašností.

Díky praktickým zipům našitým po obou stranách se fusak snadno otevírá při vkládání miminka a tkaničky po obvodu umožňují jej dle potřeby utáhnout či povolit. Vnitřní povch fusaku je z měkkého fleecu a vnější povrch fusaku je z šusťákoviny, ta je lehce omyvatelná a velmi snadno se udržuje.

Snímatelný potak fusaku lze prát v pračce při teplotě do 30 °C. Vnější materiál potahu lze navíc při znečištění snadno omýt vodou. Vlněnou vložku nelze prát v pračce, při větším znečištění je tedy vhodné ji nechat ošetřit v čistírně. Menší nečistoty lze odstranit ručně pomocí prostředku s obsahem lanolinu.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětský fusak vlněný, 024 S

Detský vlnený fusak Batex vyniká svojimi mimoriadnymi tepelnoizolačnými vlastnosťami a uchováva vaše dieťatko dlhodobo v komfortnom prostredí. Ovčia vlna je skvelým prírodným materiálom, ktorý zodpovedá všetkým moderným požiadavkám a je vhodná aj pre alergikov. Je skutočne hrejivá a vhodná pre široké rozpätie vonkajších teplôt.

Ovčia vlna má zároveň schopnosť sa dynamicky zmršťovať a rozťahovať vplyvom teploty okolia, výborne sa teda prispôsobuje variabilným teplotným podmienkam a nedochádza tak k nadmernému poteniu či zapareniu pokožky. Každý vlas je obalený lanolínom, ktorý chráni vlnu pred znečistením baktériami a inými organizmami. Okrem iného sa vyznačuje tiež nízkou prašnosťou.

Vďaka praktickým zipsom našitým po oboch stranách sa fusak ľahko otvára pri vkladaní bábätka a šnúrky po obvode ho umožňujú podľa potreby utiahnuť či povoliť. Vnútorný povrch fusaku je z mäkkého fleecu a vonkajší povrch fusaku je z šuštiakoviny - tá je ľahko umývateľná a veľmi jednoducho sa udržuje.

Snímateľný poťah fusaku možno prať v práčke pri teplote do 30 °C. Vonkajší materiál poťahu je navyše možné pri znečistení jednoducho omyť vodou. Vlnenú podložku nie je možné prať v práčke, pri väčšom znečistení je teda vhodné nechať ju ošetriť v čistiarni. Menšie nečistoty možno odstrániť ručne pomocou prostriedku s obsahom lanolínu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Fleece, Šusťákovina, Polyester
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: fleece, šusťákovina
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz