/    /    /    /    /  

Saloos Dýňový olej, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 250 ml / 321 Kč 125 ml / 206 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Dýňový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
114
ks
Bez DPH 99 Kč

Saloos Dýňový olej, bio 50 ml

Dýňový olej je to nejlepší, co můžete pro svou pokožku udělat. Obsahuje řadu minerálů, pomáhá růstu nehtů a přispívá k regeneraci kůže. Blahodárně působí na ekzémy, má utišující a revitalizační účinky. Je vhodné ho použít i jako zubní olej, působí proti kazivosti zubů.

Dýňový olej Saloos je bohatý na minerály, především zinek. Díky tomu přispívá k pevnosti nehtů a jejich růstu, podporuje pružnost kůže a její regeneraci, zinek působí i proti zánětům a aknózní pleti. Dýňový olej má navíc blahodárné účinky i na růst vlasů, zamezuje jejich padání a dokáže pečovat i o vlasy poškozené a namáhané.

Na pleť, tělo i vlasy

Dýňový olej Saloos je univerzálním přípravkem, který maximálně využijete pro jeho všestranné pozitivní účinky na pleť. Dýňový olej je vhodný nejen pro péči o pokožku celého těla, ale i o vlasy, je totiž nesmírně bohatý na cenné minerály, vitaminy a další prospěšné látky. Dýňový olej neobsahuje žádné další příměsi a je vhodný pro všechny typy pokožky. 

Pro krásnou a zdravou pokožku

Dýňový olej působí blahodárně na všechny typy pokožky, zejména pak citlivou, namáhanou či náročnou. Ihned zmírňuje vysušení pokožky, odstraňuje nepříjemné pnutí a navrací pleti její přirozenou pružnost. Dýňový olej nanášejte na mírně vlhkou pleť, díky navlhčení se velice rychle vsákne a nezanechává za sebou mastný či ulepený pocit.

Rychlá regenerace

Vlastností dýňového oleje, že podporuje regeneraci buněk. Díky tomu urychluje obnovu pleti, navrací jí mladistvý a pružný vzhled a vypíná ji. Ulevuje při mnoha kožních obtížích, jako jsou ekzémy či atopická dermatitida. Zklidňuje citlivou pokožku a dodává jí potřebnou výživu. Chrání pleť proti volným radikálům a zmírňuje její vysušení.

Pro růst vlasů a nehtů

Díky obsahu zinku má dýňový olej výborný vliv také na růst nehtů. Urychluje jej a zároveň nově rostoucí nehty činí kvalitnějšími a pevnějšími. Je vhodný také pro regenerační zábaly vlasů, kterým dodává pevnost a sílu. Vyhlazuje vlasové vlákno, navrací mu přirozený lesk a zároveň stimuluje vlasové kořínky a urychluje růst vlasů. Olej využijete také při relaxační celotělové masáži.

Skladování: Záruční doba je 9 měsíců. Skladujte v chladu a suchu.

Saloos Dýňový olej, bio 50 ml

Tekvicový olej je to najlepšie, čo môžete pre svoju pokožku urobiť. Obsahuje rad minerálov, pomáha rastu nechtov a prispieva k regenerácii kože. Blahodarne pôsobí na ekzémy, má utišujúce a revitalizačné účinky. Je vhodné použiť ho aj ako zubný olej, pôsobí proti kazovosti zubov.

Tekvicový olej Saloos je bohatý na minerály, predovšetkým zinok. Vďaka tomu prispieva k pevnosti nechtov a ich rastu, podporuje pružnosť kože a jej regeneráciu, zinok pôsobí aj proti zápalom a aknóznej pleti. Tekvicový olej má navyše blahodarné účinky na rast vlasov, zamedzuje ich padaniu a dokáže sa starať aj o vlasy poškodené a namáhané.

Ako využijete tekvicový olej na maximum?

Použite ho každý večer ako pleťový olej, aplikujte na vlhkú pokožku a vmasírujte, tekvicový olej podporí regeneráciu kože a dokáže predísť aj vzniku vyrážok.

Vyskúšajte regeneračný vlasový zábal s tekvicovým olejom, vaše vlasy získajú opäť lesk a jemnosť.

Doprajte si masáž s tekvicovým olejom, tento olej má aj revitalizačné a upokojujúce účinky, pomôže tak vášmu organizmu účinné relaxovať.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% dýňový olej lisovaný za studena
INCI: Cucurbita Pepo Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz