/    /    /    /    /  

Annemarie Borlind Enzymový peeling 40 g

Značka:
Množství: 40 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Pleťový přírodní peeling
Produktová řada: Annemarie Borlind NatuRoyale Biolifting
Certifikáty: ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1464
ks
Bez DPH 1210 Kč

Annemarie Borlind Enzymový peeling 40 g

Enzymový peeling Annemarie Borlind je určený pro náročnou zralou pleť. Jemně z pleti odstraní odumřelé kožní buňky a zanechávají ji hebkou. Peeling obsahuje přírodní výtažky a další účinné ingredience, které zároveň regenerují pleť, podporují obnovu jejích buněk a zajistí lepší vstřebání výživných látek i potřebné vlhkosti.

Velmi jemný peeling díky obsahu kaolinu, enzymů a kyselin šetrně čistí pleť, rozpouští odumřelé kožní buňky, a zanechává tak pleť hedvábně jemnou a hladkou a perfektně připravenou na další péči. Aloe vera chrání pleť před podrážděním či začervenáním. Termální voda ze Schwarzwaldu dodává pokožce během čištění potřebnou míru vlhkosti, a chrání ji tak před vysušením.

Použití: Do dlaní nasypte trochu prášku, přidejte pár kapek vody a namydlete v dlaních. Vzniklou emulzi naneste na navlhčený obličej a jemně vmasírujte. Poté dobře opláchněte teplou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Lauroyl Glutamate, Distarch Phosphate, Glucose, Talc, Kaolin, Tapioca Starch, Maltodextrin, Aqua (Thermal, Spring Water), Xanthan Gum, Aroma (Fragrance), Galactric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Subtilisin, Linalool, Lipase
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Annemarie Borlind NatuRoyale Biolifting
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Börlind GmbH
D-75365 Calw
Německo
https://www.boerlind.com