/    /    /    /  

Logona Gel na vlasy, Log Mann 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Gely na vlasy, Pánský vlasový styling, Dárky pro muže
Produktová řada: Logona Mann
Certifikáty: BDIH, NATRUE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
247
ks
Bez DPH 204 Kč

Logona Gel na vlasy, Log Mann 100 ml

Logona Gel na vlasy je perfektním přípravkem pro každodenní úpravu vašeho účesu. Je vhodný pro krátké, středně dlouhé i dlouhé vlasy a díky mimořádně lehkému složení je nezatěžuje. Vlasy budou nejen dokonale uhlazené, ale zároveň získají i působivý objem a dlouhotrvající fixaci, která snadno odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám. Gel nevysušuje vlasy a zachovává jejich přirozenou elasticitu.

Tento gel na vlasy se vyznačuje jemnou strukturou, která se velice snadno a rovnoměrně nanáší. Nezpůsobuje nepříjemné slepení vlasů a dodává jim jasně definovaný vzhled a texturu. Výtažek z kofeinu vás nejen ihned osvěží, ale zároveň má pozitivní vliv na činnost vlasových váčků, napomáhá zabraňovat padání vlasů a naopak intenzivně podporuje jejich růst díky posílení lokální mikrocirkulace v pokožce hlavy.

Výtažek z gingko biloby je bohatý na antioxidanty a chrání proti škodlivému působení volných radikálů. Hydratační glycerin posiluje vlasové vlákno, uhlazuje jej a spolu s dalšími složkami dodává vlasům okouzlujicí lesk. S tímto přírodním stylingovým gelem dosáhnete vždy bezchybného výsledku a navíc poskytne vašim vlasům jemnou péči.

Použití: Malé množství gelu na vlasy rozetřete mezi prsty a tvarujte účes. Můžete používat na mokré i suché vlasy.

Logona Gel na vlasy, Log Mann 100 ml

Logona Gél na vlasy je perfektným prípravkom pre každodennú úpravu vášho účesu. Je vhodný pre krátke, stredne dlhé i dlhé vlasy a vďaka mimoriadne ľahkému zloženiu ich nezaťažuje. Vlasy budú nielen dokonale uhladené, ale zároveň získajú aj pôsobivý objem a dlhotrvajúcu fixáciu, ktorá ľahko odoláva nepriaznivým poveternostným podmienkam. Gél nevysušuje vlasy a zachováva ich prirodzenú elasticitu.

Tento gél na vlasy sa vyznačuje jemnou štruktúrou, ktorá sa veľmi ľahko a rovnomerne nanáša. Nespôsobuje nepríjemné zlepenie vlasov a dodáva im jasne definovaný vzhľad a textúru. Výťažok z kofeínu vás nielen ihneď osvieži, ale zároveň má pozitívny vplyv na činnosť vlasových vačkov, napomáha zabraňovať padaniu vlasov a naopak intenzívne podporuje ich rast vďaka posilneniu lokálnej mikrocirkulácie v pokožke hlavy.

Výťažok z gingko biloba je bohatý na antioxidanty a chráni proti škodlivému pôsobeniu voľných radikálov. Hydratačný glycerín posilňuje vlasové vlákno, uhladzuje ho a spolu s ďalšími zložkami dodáva vlasom okúzľujúci lesk. S týmto prírodným stylingovým gélom dosiahnete vždy bezchybného výsledku a navyše poskytne vašim vlasom jemnú starostlivosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Alcohol1), Glycerin, Dehydroxanthan Gum, Sorbitol, Coco Glucoside, Arginine, Citric Acid, Caffeine1), Ginkgo Biloba Leaf Extract1), Parfum2), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
produktové řady: Logona Mann

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz