/    /    /    /    /    /  

Ayuuri Natural Henna 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou, Přírodní barvy s hennou
Hodnocení:
3,8/5 5 hlasů
Cena
307
ks
Bez DPH 254 Kč

Ayuuri Natural Henna 500 g

Henna Ayuuri Natural je přírodní barva na vlasy, která vytvoří jedinečný originální odstín a navíc dodá i lesk a objem. Jemně tónuje vlasy, posiluje vlasové vlákno i vlasové kořínky a dodává zdravé odlesky.

Proč je tak skvělé barvit si vlasy hennou? Protože henna vaše vlasy nejen obarví, ale také regeneruje, uhlazuje, navrací vlasům zářivý lesk a jemnost. Barvení vlasů hennou je možná trošku časově náročnější, ale výsledkem je zářivá barva, která vaše vlasy oživí, barevně zvýrazní, ale zachová přirozené odlesky a plastickou podobu odstínu vlasů.

100% čistá henna v prášku Ayuuri Natural dodá vlasům typicky hennovou červenou barvu, která není pro zbabělce ani pro šedé myšky. S tradiční červenou hennou jednoduše zazáříte.

Použití: Smíchejte 50 - 100 g prášku (dle délky vlasů) s citronovou šťávou a vytvořte jemnou pastu. Přikryjte pastu hadrem a nechte přes noc odpočívat. Přidejte 5 kapek esenciálního oleje (eukalyptus, levandule), rovnoměrně naneste pastu na vlasy a poté vlasy zabalte do jednorázové vlasové čepice. Nechte 2-4 hodiny působit a poté vlasy umyjte teplou vodou. Nakonec vlasy umyjte ještě jednou šamponem a nechte oschnout.

Tip: Pro nošení červené henny: Čím častěji hennu aplikujete, tím tmavší barvy se dočkáte. Henna obaluje vlasy barevnou vrstvou, která získává na intenzitě s opakovaným použitím.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Paráda | 31.5.2016 23:20:58 | Marcela

Barva je super, snadná příprava. Používám cca 1,5 roku a jsem velice spokojena. I šediny jsou krásně obarvené. Vlasy jsou lesklé a když necháte na vlasech déle nic se špatného se nestane a je to i výborná maska na vlasy, která hydratuje pokožku hlavy. Dokonce krásně voní, je to úplně něco jiného oproti čpavého zápachu normální, obyčejné barvy na vlasy.

Krásná barva | 6.3.2016 08:36:59 | Helena

Barva je perfektní, jemně mletá, krásně drží na vlasech a snadno se vymývá. Barva je spíše do červena než do zrzava, jak bývá běžné u čisté henny. Jsem velmi spokojená!

Doporučuji | 26.9.2016 10:49:52 | Monia

Hennu mám už dva roky a pořád mám z čeho míchat kašičku :D Barva je vždy krásná, vlasy vyživené, lesklé a hebké. Balení se rozhodně vyplatí koupit :)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder
i
i

barva: červená
konzistence: sypká
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Ayuuri natural
Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road
NW10 9ST Willesden, London
Velká Británie
tel: 02084590909
www.ayuuri.co.uk