/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

Značka:
Množství: 350 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tělové peelingy se solí
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
209
ks
Bez DPH 173 Kč

Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

Himalájská sůl Nobilis Tilia poskytuje šetrný peeling všem typům pleti, lehce obrušuje suché odumřelé buňky a zároveň zlepšuje prokrvení pokožky. Pleť je tak jemná, získává zdravý pěstěný vzhled a sjednocenou barvu. Solný peeling lze aplikovat na pokožku jen tak, či ho smíchat s malým množstvím hydrofilního oleje.

Solný peeling je velice šetrný k pokožce obličeje i celého těla díky jemným částečkám soli, které pleť šetrným způsobem masírují, zlepšují její prokrvení a současně odstraňují suché šupinky kůže. Pokožka se tak lépe prokrvuje, snadněji vstřebává živiny a získává zdravý vzhled.

Jemná masáž nejenže zlepšuje elasticitu pleti, ale také napomáhá vyplavování škodlivin z těla a chrání pokožku před usazováním nečistot. Pleť je tak dokonale vyčištěna do hloubky, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení, a získává zdravý vzhled a sjednocenou barvu.

Použití: Malé množství soli aplikujte na navlhčenou pokožku a chvíli lehce masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a aplikujte pečující krém.

Tip: Sůl smíchejte s oblíbeným hydrofilním olejem Nobilis Tilia a poté aplikujte na pokožku.

Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

Himalájska soľ Nobilis Tilia poskytuje šetrný peeling všetkým typom pleti, jemne obrusuje suché odumreté bunky a zároveň zlepšuje prekrvenie pokožky. Pleť je tak jemná, získava zdravý pestovaný vzhľad a zjednotenú farbu. Soľný peeling možno aplikovať na pokožku iba tak, alebo ho zmiešať s malým množstvo hydrofilného oleja.

Soľný peeling je veľmi šetrný k pokožke tváre aj celého tela vďaka jemným čiastočkám soli, ktoré pleť šetrným spôsobom masírujú, zlepšujú jej prekrvenie a súčasne odstraňujú suché šupinky kože. Pokožka sa tak lepšie prekrvuje, ľahšie vstrebáva živiny a získava zdravý vzhľad.

Jemná masáž nielenže zlepšuje elasticitu pleti, no takisto napomáha pri vyplavovaní škodlivín z tela a chráni pokožku pred usadzovaním nečistôt. Pleť je tak dokonale vyčistená do hĺbky bez toho, aby dochádzalo k podráždeniu či dokonca presušeniu a získava zdravý vzhľad a zjednotenú farbu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz