Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 350 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Certifikáty: CPK
  • Bez DPH 173 Kč

Himalájská sůl Nobilis Tilia poskytuje šetrný peeling všem typům pleti, lehce obrušuje suché odumřelé buňky a zároveň zlepšuje prokrvení pokožky. Pleť je tak jemná, získává zdravý pěstěný vzhled a sjednocenou barvu. Solný peeling lze aplikovat na pokožku jen tak, či ho smíchat s malým množstvím hydrofilního oleje.

Solný peeling je velice šetrný k pokožce obličeje i celého těla díky jemným částečkám soli, které pleť šetrným způsobem masírují, zlepšují její prokrvení a současně odstraňují suché šupinky kůže. Pokožka se tak lépe prokrvuje, snadněji vstřebává živiny a získává zdravý vzhled.

Jemná masáž nejenže zlepšuje elasticitu pleti, ale také napomáhá vyplavování škodlivin z těla a chrání pokožku před usazováním nečistot. Pleť je tak dokonale vyčištěna do hloubky, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení, a získává zdravý vzhled a sjednocenou barvu.

Použití: Malé množství soli aplikujte na navlhčenou pokožku a chvíli lehce masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a aplikujte pečující krém.

Tip: Sůl smíchejte s oblíbeným hydrofilním olejem Nobilis Tilia a poté aplikujte na pokožku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?