Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

Nobilis Tilia Himalájská sůl, přírodní peeling 350 g

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 350 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: CPK
  • Bez DPH 173 Kč

Himalájská sůl poskytuje šetrný peeling všem typům pleti, obrušuje suché odumřelé buňky a zároveň zlepšuje prokrvení pokožky. Pleť je jemná, získává pěstěný vzhled a sjednocenou barvu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Himalájská sůl Nobilis Tilia poskytuje šetrný peeling všem typům pleti, lehce obrušuje suché odumřelé buňky a zároveň zlepšuje prokrvení pokožky. Pleť je tak jemná, získává zdravý pěstěný vzhled a sjednocenou barvu. Solný peeling lze aplikovat na pokožku jen tak, či ho smíchat s malým množstvím hydrofilního oleje.

Solný peeling je velice šetrný k pokožce obličeje i celého těla díky jemným částečkám soli, které pleť šetrným způsobem masírují, zlepšují její prokrvení a současně odstraňují suché šupinky kůže. Pokožka se tak lépe prokrvuje, snadněji vstřebává živiny a získává zdravý vzhled.

Jemná masáž nejenže zlepšuje elasticitu pleti, ale také napomáhá vyplavování škodlivin z těla a chrání pokožku před usazováním nečistot. Pleť je tak dokonale vyčištěna do hloubky, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení, a získává zdravý vzhled a sjednocenou barvu.

Pro dokonale hebkou pokožku

Přírodní peeling Nobilis Tilia s himalájskou solí je přípravkem pro péči o pokožku nejen obličeje, ale i celého těla, který nejen pomáhá sjednotit její tón, ale zároveň výrazně zlepšuje vstřebávání dalších přípravků z péče, jako jsou séra, krémy či tělová mléka. Tento peeling důkladně odstraní z pokožky odumřelé kožní buňky, vyčistí ji do hloubky a zanechá ji prokrvenou a osvěženou.

Zjemnění a pěstěný vzhled

Peeling Nobilis Tilia obsahuje pouze čistou himalájskou sůl, proto zbytečně nezatěžuje pokožku chemikáliemi. Peeling z himalájské soli je vhodný pro všechny typy pleti včetně pokožky citlivé a náchylné k podráždění. Himalájská sůl dokonale pokožku promasíruje, prokrví ji a příznivě stimuluje lymfatický systém k odplavování škodlivin a toxinů.

Regenerace a sjednocení

Peeling je vhodné opakovat jednou až dvakrát týdně pro dokonale krásnou a hladkou pokožku. Můžete jej použít buď přímo anebo jej smíchat s libovolným hydrofilním olejem pro dostatečnou výživu a hydrataci pokožky. Pravidelný peeling významně podporuje prokrvení pokožky, a tím i urychluje její regeneraci a hojení. Díky odstranění svrchní vrstvy kožních buněk navíc dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek z následné péče.

Použití: Malé množství soli aplikujte na navlhčenou pokožku a chvíli lehce masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a aplikujte pečující krém.

Tip: Sůl smíchejte s oblíbeným hydrofilním olejem Nobilis Tilia a poté aplikujte na pokožku.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?