/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Hydrofilní olej levandulový 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové odličovací oleje, Kosmetika na akné
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
304
ks
Bez DPH 251 Kč

Nobilis Tilia Hydrofilní olej levandulový 200 ml

Hydrofilní levandulový olej Nobilis Tilia je vhodný pro každodenní péči o mastnou či smíšenou pokožku náchylnou k tvorbě nedokonalostí a také k častému podráždění. Levandulový olej pleť zklidní, zjemní a eliminuje výskyt pupínků, zatímco sojový olej spolehlivě odstraní make-up i jiné nečistoty. Navíc olej dodává potřebné živiny a chrání pokožku před dehydratací a i před nadměrným maštěním a ucpáváním pleťových pórů.

Základ hydrofilního odličovače tvoří sojový olej bohatý na množství vitaminu E a další výživné látky, které o pokožku aktivně pečují již během odličování. Olej při kontaktu s vodou vytvoří krémovou emulzi, která šetrně ale účinně rozpustí přebytečný kožní maz, nečistoty i make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

O dezinfekci a eliminaci případných nedokonalostí se postará antibakteriální levandulový olej, který pokožku čistí, chrání před ucpáváním a také sjednocuje její barevný tón. Hydrofilní olej v jednom kroku problematickou pokožku odlíčí a zároveň o ni pečuje a chrání ji před vznikem akné a pupínků.

Použití: Pár kapek oleje naneste na navlhčenou pokožku obličeje a lehkými krouživými pohyby odstraňte nečistoty i make-up. Poté opláchněte čistou vodou a podle potřeby dočistěte pleť tonikem.

Tip: Hydrofilní olej je natolik jemný, že jej lze použít i pro odlíčení citlivého očního okolí.

Nobilis Tilia Hydrofilní olej levandulový 200 ml

Hydrofilný levanduľový olej Nobilis Tilia je vhodný na každodennú starostlivosť o mastnú či zmiešanú pokožku náchylnú na tvorbu nedokonalostí a časté podráždenie. Levanduľový olej pleť upokojí, zjemní a eliminuje výskyt pupienkov, zatiaľ čo sójový olej spoľahlivo odstráni make-up a iné nečistoty. Navyše olej dodáva potrebné živiny a chráni pokožku pred dehydratáciou aj pre nadmerným mastením a upchávaním pleťových pórov.

Základ hydrofilného odličovača tvorí sójový olej bohatý na množstvo vitamínu E a ďalšie výživné látky, ktoré pokožku aktívne ošetrujú už počas odličovania. Olej pri kontakte s vodou vytvorí krémovú emulziu, ktorá šetrne, no účinne rozpustí prebytočný kožný maz, nečistoty aj make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

O dezinfekciu a elimináciu prípadných nedokonalostí sa postará antibakteriálny levanduľový olej, ktorý pokožku čistí, chráni pred upchávaním a takisto zjednocuje jej farebný tón. Hydrofilný olej v jednom kroku problematickú pokožku odlíči a zároveň ju ošetruje a chráni pre vznikom akné a pupienkov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate-80, Caprylic/Capric Triglyceride, Lavandula Angustifolia Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, smíšená pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz