/    /    /    /    /    /  

Saloos Jojobový olej, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 20 ml / 89 Kč 250 ml / 601 Kč 125 ml / 333 Kč
Kategorie: Jojobový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,8/5 5 hlasů
Cena
143
ks
Bez DPH 118 Kč

Saloos Jojobový olej, bio 50 ml

Jojobový olej Saloos je velmi vhodný pro péči o všechny typy pleti. Z hlediska složení se jedná vlastně o vosk. Běžně je však jojobový olej označován jako olej.

Jojobový olej patří k nejcennějším přírodním olejům. Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky. Udržuje přirozenou vlhkost pokožky, pravidelným používáním se citlivá, suchá a podrážděná kůže stává opět odolnou. Obsahuje vyvážený poměr pěstících látek s hojivou schopností. Pokožku ošetřuje, regeneruje, vyhlazuje a pomáhá v péči o aknózní pleť. Má přirozený ochranný UV-filtr 3 až 4. Pár kapek jojobového oleje vmasírovaných do vlhkých vlasů jim dodá hebkost, jemnost a navrátí přirozený lesk.

Hlavní předností jojobového oleje je jeho schopnost normalizace kožního mazu. Díky tomu je vhodný pro každý typ pokožky, především pro smíšenou. Mastnou pleť jojobový olej zmatňuje a zmírňuje produkci kožního mazu. Suchá místa dostatečně promastí a vyživí.

Jojobový olej - olejů všech král

Je to jednoduché, protože jojobový olej je tak jednoduchý, že prostě nic lepšího neexistuje. Jojobový olej je naprosto nekonfliktní, vyhovuje mastné pleti, je skvělý pro suchou pleť. Citlivou nedráždí a podrážděnou zklidňuje. Co je jeho tajemstvím? Jojobový olej je svým složením velmi podobný přirozenému kožnímu mazu. Díky tomu je na pokožce prostě jako doma.

Pro mastnou nebo suchou

Hlavní vlastností jojobového oleje, kterou mu můžou závidět všechny další rostlinné oleje, je schopnost normalizace. Jasně jojobový olej je tak nekonfliktní, že ho dobře přijímají všechny typy pleti. To ale není vše. Jojobový olej totiž na každý typ pleti působí tak, aby ji vrátil do normálního stavu.

Takže například taková mastná pleť a jojobový olej. Olej tím, že pokožku promastí, vzbudí přestavu, že kožního mazu je na pleti dost. Kůže má dostatek mazu, takže už nemá nutkání dál se mastit sama od sebe. Díky jojobovému oleji se tak mastná pokožka méně mastí a déle zůstává matná.

U suché pokožky funguje jojobový olej zase tak, že dokonale promastí a ochrání pleť. Zabrání tak ztrátě pružnosti a odolnosti pokožky. Jojobový olej se do pokožky rychle vsakuje a nahrazuje přirozený kožní maz. Pokožka tak méně pne a netvoří se suché šupinky.

Jak ho používat?

Jojobový olej nejlépe nanášejte na čistou a vlhkou pleť. Při smíchání s vodou se jojobový olej mění na tzv. emulzi. Ta se rychle vsakuje a dodává pokožce vodu. Dlouhodobě hydratuje a jojobový olej i pomáhá udržovat optimální stav hydratace v pleti. Jojobový olej navíc tvoří naprosto skvělý základ pro pleťové oleje. Můžete do něj přidat jakýkoliv esenciální olej, a získáte tak pečující olej přesně na míru potřebám své pleti.

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Záruční doba 24 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Jojobový olej, bio 50 ml

Jojobový olej Saloos je veľmi vhodný na starostlivosť o všetky typy pleti. Z hľadiska zloženia sa jedná vlastne o vosk. Preto sa neužíva vnútorne - prechádza tráviacim traktom nezmenený. Bežne je však jojobový olej označovaný ako olej.

Jojobový olej patrí k najcennejším prírodným olejom. Je vhodný na akýkoľvek typ pokožky. Udržiava prirodzenú vlhkosť pokožky, pravidelným používaním sa citlivá, suchá a podráždená koža stáva opäť odolnou. Obsahuje vyvážený pomer ošetrujúcich látok s hojivou schopnosťou. Pokožku ošetruje, regeneruje, vyhladzuje a pomáha pri starostlivosti o aknóznu pleť. Má prirodzený ochranný UV-filter 3 až 4. Pár kvapiek jojobového oleja vmasírovaných do vlhkých vlasov im dodá hebkosť, jemnosť a navráti prirodzený lesk.

Hlavnou prednosťou jojobového oleja je jeho schopnosť normalizácie kožného mazu. Vďaka tomu je vhodný na každý typ pokožky, predovšetkým na zmiešanú. Mastnú pleť jojobový olej matuje a zmierňuje produkciu kožného mazu. Suché miesta dostatočne premastí a vyživí.

Jojobový olej – kráľ všetkých olejov

Je to jednoduché, pretože jojobový olej je tak jednoduchý, že nič lepšie neexistuje. Je úplne nekonfliktný, vyhovuje mastnej pleti, je vynikajúci na suchú pleť. Citlivú nedráždi a podráždenú upokojuje. Čo je jeho tajomstvom? Jojobový olej je svojím zložením veľmi podobný prirodzenému kožnému mazu. Vďaka tomu je na pokožke jednoducho ako doma.

Na mastnú alebo suchú

Hlavnou vlastnosťou jojobového oleja, ktorú mu môžu závidieť všetky ďalšie rastlinné oleje, je schopnosť normalizácie. Jojobový olej je tak nekonfliktný, že ho dobre prijímajú všetky typy pleti. To však nie je všetko. Jojobový olej totiž na každý typ pleti pôsobí tak, aby ju vrátil do normálneho stavu.

Takže napríklad taká mastná pleť a jojobový olej. Olej tým, že pokožku premastí, vzbudí predstavu, že kožného mazu je na pleti dosť. Koža má dostatok mazu, takže už nemá nutkanie ďalej sa mastiť sama od seba. Vďaka jojobovému oleju sa tak mastná pokožka menej mastí a ďalej zostáva matná.

Pri suchej pokožke jojobový olej funguje zase tak, že pleť dokonale premastí a ochráni. Zabráni tak strate pružnosti a odolnosti pokožky. Jojobový olej do pokožky rýchlo vsakuje a nahrádza prirodzený kožný maz. Pokožka tak menej pnie a netvoria sa na nej suché šupinky.

Ako ho používať?

Jojobový olej je najlepšie nanášať na čistú a vlhkú pleť. Pri zmiešaní s vodou sa mení na tzv. emulziu. Tá rýchlo vsakuje a pokožke dodáva vodu. Dlhodobo hydratuje a jojobový olej tiež pomáha udržiavať optimálny stav hydratácie v pleti. Navyše tvorí úplne vynikajúci základ pre pleťové oleje. Môžete do neho pridať akýkoľvek esenciálny olej, a tak získate ošetrujúci olej presne na mieru potrebám svojej pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Smíšená pleť | 9.9.2013 11:26:52 | Martina

Olej používám v chladnějším období na obličej (smíšená pleť) a jsem velice spokojená. Obličej je hebký, vyživený a bez pupínků.

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% jojobový olej lisovaný za studena
INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz