/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosové koupelové mléko, mučenka 29 ml

Značka:
Množství: 29 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 472 ml / 830 Kč
Kategorie: Mléka do koupele, Vzorky přípravků do koupele
Produktová řada: Pure Fiji Passionflower
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
75
ks
Bez DPH 62 Kč

Pure Fiji Kokosové koupelové mléko, mučenka 29 ml

Kokosové mléko do koupele Pure Fiji mučenka pečuje o pokožku celého těla již během relaxace ve vaně díky spojení množství rostlinných olejů a také kokosového mléka. Zanechává pleť vláčnou, jemnou a bohatě vyživenou, zároveň ji provoní jemnou květinovou vůní

Mléko do koupele vyživuje pleť již během koupele a současně vám relaxaci skvěle zpříjemní díky krémové pěně a příjemné vůni. Mléko v sobě spojuje kokosové mléko, které pokožku aktivně zjemňuje a zklidňuje, společně s výživnými oleji z kokosu a makadamiových ořechů. Ty o pokožku skvěle pečují, zanechávají ji vláčnou a chrání před dehydratací, zatímco exotické oleje z tungovníku moluckého a kalaby chrání pleť před podrážděním. Mléko do koupele vás nejenom potěší svou uklidňující vůní, ale také péčí o pokožku celého těla.

Použití: Do koupele přidejte potřebné množství mléka a dobře rozmíchejte. V horké vodě relaxujte alespoň 10 minut, aby měly oleje dostatek času o pokožku pečovat.

Pure Fiji Kokosové koupelové mléko, mučenka 29 ml

Kokosové mlieko do kúpeľa Pure Fiji mučenka sa stará o pokožku celého tela už počas relaxu vo vani vďaka spojeniu množstva rastlinných olejov a tiež kokosového mlieka. Zanecháva pleť vláčnu, jemnú a bohato vyživenú, zároveň ju rozvonia jemnou kvetinovou vôňou.

Mlieko do kúpeľa vyživuje pleť už počas kúpeľa a súčasne vám relax skvele spríjemní vďaka krémovej pene a príjemnej vôni. Mlieko v sebe spája kokosové mlieko, ktoré pokožku aktívne zjemňuje a upokojuje, spoločne s výživnými olejmi z kokosu a makadamiových orechov. Tie sa o pokožku skvele starajú, zanechávajú ju vláčnu a chránia pred dehydratáciou, zatiaľ čo exotické oleje z tungovníku moluckého a kalaby chránia pleť pred podráždením. Mlieko do kúpeľa vás nielen poteší svojou upokojujúcou vôňou, ale tiež starostlivosťou o pokožku celého tela. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Milk, Cocos Nucifera Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Mel, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sorbitan Stearate, Polysorbate 60, Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Royal Jelly
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Passionflower
vůně - druh: mučenka

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com