/    /    /    /  

Mádara Kondicionér pro normální vlasy 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Produktová řada: Mádara Eco Hair
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Mádara Kondicionér pro normální vlasy 200 ml

Kondicionér Gloss & Vibrancy Mádara je určený pro normální vlasy, kterým dodává sílu. Zklidňuje vlasovou pokožku, čímž posiluje vlasové kořínky, a zároveň vyživuje suché konečky. Díky němu jsou vlasy zdravé, silné, lesklé a lehce upravitelné.

Přírodní složení kondicionéru účinně pečuje o krásu vlasů, uhlazuje jejich strukturu a dodává jim lesk. Kondicionér neobsahuje silikon a díky tomu vlasy nezatěžuje. Navíc obsahuje přírodní extrakty z brusinky a břízy, které vlasům dodávají jemnost a hebkost přímo z přírody.

Péče z lotyšské přírody

Kondicionér pro normální vlasy Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Kondicionér obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo potřebám zejména normálních vlasů.

Pečující ingredience

Kondicionér obsahuje kvalitní ingredience, které se postarají o výživu vlasového vlákna a zároveň jeho povrch zacelí a uhladí. Extrakt z břízy a brusinky vlasy posiluje, podporuje jejich lesk a společně s D-panthenolem se postarají o dokonalé zacelení vlasu.

Snadné rozčesávání

Kondicionér obsahuje celou řadu bylinných výtažků, které vlasové vlákno dokonale zacelí a vyhladí, takže se vlasy budou velice jednoduše rozčesávat i upravovat. Navíc brání elektrizování vlasů a vám se tak nestane, že vám budou vlasy neposedně poletovat kolem hlavy. Kondicionér ale vždy raději nanášejte pouze do délek vlasů a ke konečkům, protože u kořínků by mohl vlasy zatížit a ztratily by tak zbytečně na objemu.

Zacelení vlasového vlákna

Po použití šamponu, který vlasy důkladně umyje, zůstane vlasové vlákno "otevřené". Je hrubé a pokud by se vlasy takto nechaly, špatně by se rozčesávaly, zacuchávaly se a hlavně by mohlo dojít k jejich poškození, zejména v délkách a u konečků. Proto je potřeba vždy po umytí používat přípravky, které dokáží vlasové vlákno zacelit, díky čemuž se bude nejen lépe rozčesávat, ale hlavně bude chráněno před negativními vnějšími vlivy a nečistotami.

Použití: Naneste rovnoměrně na čisté a vlhké vlasy, nechte působit 1-3 minuty a důkladně opláchněte.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků použijte s Mádara Šamponem Gloss & Vibrancy.

Upozornění: Skladujte uzavřené za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením.

Mádara Kondicionér pro normální vlasy 200 ml

Kondicionér Gloss & Vibrancy Mádara je určený pre normálne vlasy, ktorým dodáva silu. Upokojuje vlasovú pokožku, čím posilňuje vlasové korienky a zároveň vyživuje suché končeky. Vďaka nemu sú vlasy zdravé, silné, lesklé a ľahko upraviteľné.

Prírodné zloženie kondicionéru sa účinne stará o krásu vlasov, uhladzuje ich štruktúru a dodáva im lesk. Kondicionér neobsahuje silikón a vďaka tomu vlasy nezaťažuje. Navyše obsahuje prírodný extrakt z brusnice a brezy, ktoré vlasom dodávajú jemnosť a hebkosť priamo z prírody.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Kondicionér na normálne vlasy Mádara je jedným z obľúbených produktov tejto lotyšskej značky, ktorá je veľmi populárna medzi množstvom žien, ale aj mužov. Kondicionér obsahuje kvalitné prírodné výťažky, ktoré pochádzajú z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody. Jeho zloženie je dokonale vyvážené a vytvorené tak, aby vyhovovalo potrebám predovšetkým normálnych vlasov.

Ošetrujúce ingrediencie

Kondicionér obsahuje kvalitné ingrediencie, ktoré sa postarajú o výživu vlasového vlákna a zároveň jeho povrch zacelí a uhladí. Extrakt z brezy a brusnice vlasy posilňuje, podporuje ich lesk a spoločne s D-panthenolom sa postarajú o dokonalé zacelenie vlasu.

Jednoduché rozčesávanie

Kondicionér obsahuje celý rad bylinných výťažkov, ktoré vlasové vlákno dokonale zacelí a vyhladí, takže sa vlasy budú veľmi jednoducho rozčesávať aj upravovať. Navyše bráni elektrizovaniu vlasov a vám sa tak nestane, že vám budú vlasy neposedne poletovať okolo hlavy. Kondicionér však vždy radšej nanášajte iba do dĺžok vlasov a ku končekom, pretože pri korienkoch by mohol vlasy zaťažiť, a stratili by tak zbytočne na objeme.

Zacelenie vlasového vlákna

Po použití šampónu, ktorý vlasy dôkladne umyje, zostane vlasové vlákno "otvorené". Je hrubé a pokiaľ by sa vlasy takto nechali, zle by sa rozčesávali, zamotávali sa a hlavne by mohlo dôjsť k ich poškodeniu, predovšetkým v dĺžke a na končekoch. Preto je potrebné vždy po umytí používať prípravky, ktoré dokážu vlasové vlákno zaceliť, vďaka čomu sa bude nielen lepšie rozčesávať, no hlavne bude chránené pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a nečistotami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearylethyl Dimonium Chloride, Betaine, Glycerin1), D-panthenol (Provitamin B5), Betula Alba (Birch) Leaf Extract2), Lactic Acid, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract2), Hydrolyzed Wheat Protein, Cl 77019 (Mica)3), Cl 77891 (Titanium Dioxide)3), Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma4), Limonene4)
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture, 3) Pure mineral pigments, 4) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Hair
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: normální vlasy

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko