/    /    /    /  

Faith in Nature Kondicionér vodní meloun 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kondicionery
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Faith in Nature Kondicionér vodní meloun 250 ml

Kondicionér vodní meloun Faith in Nature pečuje po mytí o jakýkoliv typ vlasů. Obsahuje rostlinné a éterické oleje, hydratuje a regeneruje vlasy a chrání je před škodlivými vnějšími vlivy i poškozením při česání a podobně. Díky čistě přírodním výtažkům má osvěžující, šťavnatou vůni melounu.

Kondicionér o vlasy pečuje díky obsahu slunečnicového a kokosového oleje či rostlinného glycerinu a zanechává je příjemně hydratované a vyhlazené. Éterické oleje působí mírně antibakteriálně a odstraňují z vlasů zbytky nečistot. Olej ze semínek melounu má vysoký obsah proteinů či vitaminů skupiny B, a tak pomáhá vlasy udržet zdravé a lesklé. Vitamin E chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy a výtažek z melounu je zanechá krásně voňavé.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlasů ihned po umytí a nechte působit 3-5 minut. Poté pečlivě opláchněte vodou.

Faith in Nature Kondicionér vodní meloun 250 ml

Kondicionér vodný melón Faith in Nature sa stará po umývaní o akýkoľvek typ vlasov. Obsahuje rastlinné a éterické oleje, hydratuje a regeneruje vlasy a chráni ich pred škodlivými vonkajšími vplyvmi aj poškodením pri česaní a podobne. Vďaka čisto prírodným výťažkom má osviežujúcu, šťavnatú vôňu melóna.

Kondicionér sa o vlasy stará vďaka obsahu slnečnicového a kokosového oleja či rastlinného glycerínu a zanecháva ich príjemne hydratované a vyhladené. Éterické oleje pôsobia mierne antibakteriálne a odstraňujú z vlasov zvyšky nečistôt. Olej zo semienok melóna vysoký obsah proteínov či vitamínov skupiny B, a tak pomáha vlasy udržať zdravé a lesklé. Vitamín E chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a výťažok z melóna ich zanechá krásne voňavé.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil1), Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract1), Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin1), Tocopherol, Parfum (Fragrance), Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/