/    /    /    /  

Delibutus Konopný protein 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 500 g / 436 Kč
Kategorie: Konopné potraviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 117 Kč

Delibutus Konopný protein 100 g

Konopný protein Delibutus obsahuje rostlinnou bílkovinu vysoké nutriční hodnoty, dále také množství aminokyselin a nenasycených mastných kyselin. To z něj dělá skvělý doplněk stravy pro všechny, kdo se pravidelně věnují sportu či jsou vystaveni dlouhotrvající psychické nebo fyzické zátěži. Konopný protein je vhodnou ingrediencí do ovocných šťáv, smoothie i koktejlů, lze jej ale přisypat i do nejrůznějších sladkých i slaných pokrmů studené kuchyně.

Konopný protein obsahuje až 50 % rostlinné bílkoviny, množství aminokyselin, nenasycených mastných kyselin a také vysoký podíl vlákniny. Díky tomu posiluje celý organismus, dodává sílu a energii. Konopný protein, ať už samotný rozmíchaný jen tak ve vodě nebo přisypaný do jiných pokrmů, navodí pocit plného žaludku, zvýší energetickou hodnotu pokrmu a díky obsahu vlákniny zasytí na delší dobu.

Dávkování: 1- 2 polévkové lžíce konopného proteinu rozmíchejte v libovolné tekutině či přidejte do pokrmů studené kuchyně.

Delibutus Konopný protein 100 g

Konopný proteín Delibutus obsahuje rastlinnú bielkovinu vysokej nutričnej hodnoty, ďalej tiež množstvo aminokyselín a nenasýtených mastných kyselín. To z neho robí skvelý doplnok stravy pre všetkých, ktorí sa pravidelne venujú športu či sú vystavení dlhotrvajúcej psychickej alebo fyzickej záťaži. Konopný proteín je vhodnou ingredienciou do ovocných štiav, smoothie aj kokteilov, možno ho ale prisypať aj do najrôznejších sladkých i slaných pokrmov studenej kuchyne.

Konopný proteín obsahuje až 50% rastlinnej bielkoviny, množstvo aminokyselín, nenasýtených mastných kyselín a tiež vysoký podiel vlákniny. Vďaka tomu posilňuje celý organizmus, dodáva silu a energiu. Konopný proteín, či už samotný rozmiešaný len tak vo vode alebo prisypaný do iných pokrmov, navodí pocit plného žalúdka, zvýši energetickú hodnotu pokrmu a vďaka obsahu vlákniny zasýti na dlhší čas.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Konopný protein
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/