/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Kořeněné červené ovoce

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Rooibosy
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Kořeněné červené ovoce

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Ovocný čaj Kořeněné červené ovoce English Tea Shop vás osvěží lehkou sladkou chutí s jemnými podtóny sladkého ovoce a mírně pikantního koření. Letní kombinace sladkých jablek se šťavnatými jahodami, višněmi a malinami je okořeněná lístky máty a mírně štiplavou skořicí.

Ovocný čaj v sobě spojuje aromatický ibišek a šípek společně s voňavými jahodami, višněmi a malinami. Letní ovoce je okořeněno svěží mátou a voňavou aromatickou skořicí, které dodávají sladké chuti šmrnc a nečekaný směr. Díky nulovému obsahu kofeinu můžete čaj popíjet kdykoliv během dne a bez obav jej nabídnout i dětem.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Ovocný čaj je vhodný pro přípravu horkého i studeného nápoje. Stačí do vychlazeného čaje přidat kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.

Kořeněné červené ovoce je součástí balení:

English Tea Shop Kořeněné červené ovoce

Ovocný čaj Korenisté červené ovocie English Tea Shop vás osvieži ľahkou sladkou chuťou s jemnými podtónmi sladkého ovocia a mierne pikantného korenia. Letná kombinácia sladkých jabĺk so šťavnatými jahodami, višňami a malinami je okorenená lístkami mäty a mierne štipľavou škoricou.

Ovocný čaj v sebe spája aromatický ibištek a šípky spoločne s voňavými jahodami, višňami a malinami. Letné ovocie je okorenené sviežou mätou a voňavou aromatickou škoricou, ktoré dodávajú sladkej chuti šmrnc a nečakaný smer. Vďaka nulovému obsahu kofeínu môžete čaj popíjať kedykoľvek počas dňa a bez obáv ho ponúknuť aj deťom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ibišek, Šípek, Kousky jablek, Skořice, Máta, Kousky jahod, Příchuť jahod, Příchuť višní, Příchuť malin
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz