/    /    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Koupelová sůl 300 ml

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Koupelové soli
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
178
ks
Bez DPH 147 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Koupelová sůl 300 ml

Koupelová sůl od značky Karlovarské Bahenní Lázně obsahuje pouze čistou sůl a smrkové jehličí. Osvědčená kombinace těchto dvou přírodních látek je velice účinná a během koupele nejen pečuje o pokožku, ale zároveň působí příznivě při nervozitě, nespavosti či celkové únavě. Relaxační sůl má jen lehkou, nevtíravou přírodní vůni.

Spojení čisté přírodní soli a smrkového jehličí přináší celkové uvolnění, pročišťuje pokožku a zjemňuje ji. Sůl je bohatá na minerální látky, má antibakteriální účinky, regeneruje pokožku celého těla a zlepšuje její elasticitu. Udržuje v pokožce správnou míru hydratace a je vhodná i při ekzémech, lupénce či akné. Jehličí ze smrku uklidňuje psychiku, zlepšuje stav při nachlazení či onemocnění dýchacích cest, prokrvuje pokožku a působí proti svalové únavě.

Použití: Pár hrstí soli přidejte do teplé vodní lázně a nechte cca 20 minut rozpouštět. Po koupeli opláchněte pokožku pouze čistou vodou bez použití mýdla, aby mohli doznít účinky soli.

Tip: Koupelová sůl je výborným prostředkem pro změkčení pokožky před pedikúrou a je vhodná i jako doplněk manikúry.

Karlovarské Bahenní Lázně Koupelová sůl 300 ml

Kúpeľová soľ od značky Karlovarské Bahenní Lázně obsahuje iba čistú soľ a smrekové ihličie. Osvedčená kombinácia týchto dvoch prírodných látok je veľmi účinná a počas kúpeľa sa nielen stará o pokožku, ale zároveň pôsobí priaznivo pri nervozite, nespavosti či celkovej únave. Relaxačná soľ má len ľahkú, nevtieravú prírodnú vôňu.

Spojenie čistej prírodnej soli a smrekového ihličia prináša celkové uvoľnenie, prečisťuje pokožku a zjemňuje ju. Soľ je bohatá na minerálne látky, má antibakteriálne účinky, regeneruje pokožku celého tela a zlepšuje jej elasticitu. Udržuje v pokožke správnu mieru hydratácie a je vhodná aj pri ekzémoch, lupienke či akné. Ihličie zo smreku upokojuje psychiku, zlepšuje stav pri prechladnutí či ochorení dýchacích ciest, prekrvuje pokožku a pôsobí proti svalovej únave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Picea Abies Needle
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz