/    /    /    /    /  

Saloos Koupelový olej dětský jemný 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 250 ml / 248 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Přípravky do koupele pro miminka, Přípravky do koupele pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
128
ks
Bez DPH 106 Kč

Saloos Koupelový olej dětský jemný 125 ml

Dětský koupelový olej Saloos je vhodný ke každodenní péči o jemnou dětskou či senzitivní pokožku. Uklidňující vůně levandule a heřmánku konejší rozvířenou dětskou mysl a usnadňuje každodenní boj s ukládáním do postýlek. Koupel s olejem pokožku pořádně promastí a je velmi výživná. Není tedy nutné pleť dále promazávat jinými přípravky. 

Základ koupelového oleje tvoří pečlivě vybraná směs kvalitních rostlinných olejů. Slunečnicový, mandlový a sezamový olej jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy A, E a antioxidanty. Hluboce hydratují, vyživují a napomáhají obnově hydrolipidového kožního filmu. Pokožka je tak po koupeli krásně hladká a zjemněná. 

Esenciální oleje z heřmánku a levandule mají uvolňující a uklidňující vůni. Působí aromaterapeuticky na zklidnění těla i mysli. Pomáhají navodit klidný a hluboký spánek. Tyto vůně jsou speciálně vhodné pro malé děti. Hlavně pro ty, které mají problémy s usínáním. Kromě toho jsou heřmánek i levandule vhodné na zklidnění podrážděné pokožky.

Pro naše nejmenší

Koupelový olej Saloos určený pro dětskou pokožku je vhodný ke každodenní péči a je určený i na velmi citlivou kůži těch nejmenších. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty šetrně  pečuje o pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť velmi náchylnou k vysušení. Po koupeli s tímto olejem bude pokožka vašeho děťátka  dokonale jemná.

Šetrná péče

Olej dětskou pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, která mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely. Nezatěžuje dětské tělíčko syntetickými látkami.

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří jemné rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Uklidňující vůně

Koupelový olej zároveň obsahuje také olej mandlový, jež je přímo určen pro citlivou pokožku, brání podráždění a zklidňuje, zároveň podporuje její regeneraci. Příjemná vůně heřmánku a levandule působí zklidňujícími účinky na psychiku děťátka, pomáhá jej ukolébat ke spánku a ukonejší rozvířenou dětskou mysl. Heřmánek a levandule navíc zklidňují podráždění pokožky.

Použití: Přidejte jednu až dvě lžíce oleje do koupele.

Saloos Koupelový olej dětský jemný 125 ml

Detský kúpeľový olej Saloos je vhodný na každodennú starostlivosť o jemnú detskú či senzitívnu pokožku. Upokojujúca vôňa levandule a harmančeka upokojuje rozvírenú detskú myseľ a uľahčuje každodenný boj s ukladaním do postieľok. Kúpeľ s olejom pokožku poriadne premastí a je veľmi výživný. Nie je teda nutné pleť ďalej premazávať inými prípravkami.

Základ kúpeľového oleja tvorí starostlivo vybraná zmes kvalitných rastlinných olejov. Slnečnicový, mandľový a sezamový olej sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny A, E a antioxidanty. Hlboko hydratujú, vyživujú a napomáhajú obnove hydrolipidového kožného filmu. Pokožka je tak po kúpeli krásne hladká a zjemnená.

Esenciálne oleje z harmančeka a levandule majú uvoľňujúcu a upokojujúcu vôňu. Pôsobia aromaterapeuticky na upokojenie tela i mysle. Pomáhajú navodiť pokojný a hlboký spánok. Tieto vône sú špeciálne vhodné pre malé deti. Hlavne pre tie, ktoré majú problémy so zaspávaním. Okrem toho harmanček aj levanduľa vhodné na upokojenie podráždenej pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil1), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum2), PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz