/    /    /    /    /  

Saloos Koupelový olej granátové jablko 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Další velikosti: 125 ml / 131 Kč
Kategorie: Koupelové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Saloos Koupelový olej granátové jablko 250 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Koupelový olej Granátové jablko Saloos je určený pro uvolnění a relaxaci po náročném dni. Jemně čistí pokožku a smývá nečistoty celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Regenerují, zjemňují a zvláčňují pokožku.

Koupelový olej obsahuje výtažky ze vzácného granátového jablka. Regeneruje a hydratuje pokožku a dodává jí sametovou hebkost. Zvyšuje její pružnost, vytváří na ní ochranný film a zabraňuje vysušování. Vůně oleje osvěžuje, stimuluje při stresu a únavě a znovu aktivuje smysly. Olej z granátového jablka je navíc plný antioxidantů. Díky tomu bojuje účinně proti předčasnému stárnutí pokožky.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže již není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Koupelové oleje obnovují přirozený lipidový filtr pokožky, a posilují tak její obranyschopnost.

Koupelový olej nahradí jiné koupelové přísady, pěny, sprchové gely a také pečující prostředky. Jemně voní a uvolňuje napjatou a vystresovanou mysl. Díky tomu můžete ve vaně relaxovat a dokonale se uvolnit. 

Relaxace a uvolnění

Koupelový olej Saloos s granátovým jablkem vám připraví na konci dne velmi potřebnou chvilku pro sebe a koupel s ním vám pomůže obnovit síly. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť náchylnou k vysušení. Po koupeli se již nemusíte mazat a vaše pokožka bude dokonale jemná.

Intenzivní péče

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, které mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely. Stačí si jen vybrat vonnou variantu podle aktuálních potřeb či nálady.

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří samozřejmě rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Vláčná a jemná pokožka

Olej z granátových jablíček je pak skvělý i na náročnou, stárnoucí a zralou pokožku. Obsahuje množství antioxidantů, které pokožku chrání před volnými radikály a má silné regenerační a revitalizační účinky. Zjemňuje pleť, zachovává její pružnost a provoní pokožku na dlouhou dobu. Jemně ovocná vůně dodává dobrou náladu a přináší uvolnění. 

Použití: 1 až 2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34 až 36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Saloos Koupelový olej granátové jablko 250 ml

Kúpeľový olej Granátové jablko Saloos je určený pre uvoľnenie a relaxáciu po náročnom dni. Jemne čistí pokožku a umýva nečistoty celého dňa. Vysoký podiel rastlinných olejov, slnečnicového a sezamového, zabraňujú vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Regenerujú, zjemňujú a zvláčňujú pokožku.

Kúpeľový olej obsahuje výťažky zo vzácneho granátového jablka. Regeneruje a hydratuje pokožku a dodáva jej zamatovú hebkosť. Zvyšuje jej pružnosť, vytvára na nej ochranný film a nevysušuje. Vôňa oleja osviežuje, stimuluje pri strese a únave a znovu aktivuje zmysly. Olej z granátového jablka je navyše plný antioxidantov. Vďaka tomu bojuje účinne proti predčasnému starnutiu pokožky.

Kúpeľové oleje celkovo regenerujú pokožku a môžu upokojiť už vzniknuté kožné problémy. Pokožka zostáva po kúpeli čistá, vláčna a zamatová, takže nie je nutné používať telové mlieko, maslo, olej alebo iný hydratačný prípravok. Kúpeľové oleje obnovujú prirodzený lipidový filter pokožky, a tak posilňujú jej obranyschopnosť.

Kúpeľový olej nahradí iné kúpeľové prísady, peny, sprchové gély a tiež ošetrujúce prostriedky. Jemne vonia a uvoľňuje napätú a vystresovanú myseľ. Vďaka tomu môžete vo vani relaxovať a dokonale sa uvoľniť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Parfum (Essential Oils), Punica Granatum Seed Oil, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Limonene2), Linalool2), Citral2), Benzyl Alcohol2), Benzyl Benzoate2), Benzyl Salicylate2), Citronellol2), Eugenol2), Geraniol2), Isoeugenol2), Coumarin2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
vůně - druh: granátové jablko

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz