/    /    /    /  

La Clarée Krém tělový hydratační, oliv' 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Tělové krémy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

La Clarée Krém tělový hydratační, oliv' 200 ml

Hydratační tělový krém hydratuje a regeneruje pokožku. Chrání ji před vnějšími vlivy, dodává jí výživu a jemnost. Obsahuje vysokou koncentraci aloe vera, výživných přírodních olejů a antioxidačních látek olivových listů.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: hydrataci pokožky celého těla
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Ráno a večer lehce vmasírujte krouživými pohyby do pokožky těla.
složení:
* aloe vera - hydratace (10%)
* listy olivovníku - antioxidant (10%)
* sezamový olej - regenerace (5%)
* olej z makadamiových ořechů a mandlí - vyhlazení (3%)
* zelený čaj a protěž alpská - antioxidant (2%)
* bambucké máslo - výživa (1%)
* esenciální oleje - citrusový, palmarosa, cedrový - antiseptikum

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Ve Francii se na podzim roku 2006 čtveřice mladých lidí - Laurent Baussan (syn zakladatele značky L'Occitane), Laetitia Olive, Flavien Chaussegros a Mario Pontarollo - z departementu Haute-Provence (Horní Provensálsko) v jihovýchodní Francii rozhodla vyrábět kosmetické produkty šetrné k životnímu prostředí, účinné, přijatelné pro spotřebitele v rámci zdravého životního stylu a založené na poctivé ruční výrobě z místních zdrojů. Společně proto vytvořili značku La Clarée, dnes patřící mezi tři nejoblíbenější biokosmetické značky ve Francii a známou i v dalších dvaceti čtyřech zemích světa. Název "La Clarée" je převzat od stejnojmenné řeky, pramenící v oblasti francouzských Alp, v horském jezírku poblíž švýcarských a italských hranic v nadmořské výšce 2400 m n. m. Území je chráněno v rámci evropského programu Natura 2000. Poskytuje velkolepou přírodní scenérii, volně žijící živočichy i rostliny. Filozofie značky je odvozena od krásy a čistoty této řeky a údolí Vallée de la Clarée, jímž protéká.
Kosmetika La Clarée je vhodná pro všechny typy pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Všechny produkty jsou certifikovány organizacemi ECOCERT a CHARTE COSMEBIO. Tato společnost se rozhodla udělat ale ještě větší krok blíže k přírodě a např. podíl složek z ekologického zemědělství v produktech činí 30%, což je 3krát více než vyžaduje certifikace ! První řada značky La Clarée Oliv' funguje na bázi komplexu 4 hlavních přírodních ingrediencí: výtažků z listů olivovníku, šťáv z aloe vera, výtažků z kvítků alpské protěže a ze zeleného čaje. Tyto látky mají díky vysokému obsahu antioxidantů, minerálních látek, vitaminů, aminokyselin a enzymů velmi příznivé účinky. Kosmetika La Clarée je proto vhodná pro každý typ pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Kosmetika pomáhá zpomalovat stárnutí, hydratuje pleť, zvyšuje její přirozenou obranyschopnost vůči nepříznivým vnějším vlivům a to vše v souladu s přírodou - díky tomu ji mohou užívat ženy, muži i děti.

kontakt na výrobce:
Z.A.
Les Bastides Blanches
04220 Sainte Tulle
France
www.laclaree.com

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Z.A.
Les Bastides Blanches
04220 Sainte Tulle
Francie
www.laclaree.com