/    /    /    /  

Hanoju Maca premium 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
750
ks
Bez DPH 652 Kč

Hanoju Maca premium 250 g

Maca premium Hanoju je práškem z kořene prastaré peruánské byliny, která se v jižní Americe pěstuje již tisíce let pro své léčebné účinky. Je bohatá na cukry, proteiny, mastné kyseliny a esenciální minerály (hlavně jód a železo) a osvědčila se při zlepšování fyzické i psychické výkonnosti. Celkově posiluje kondici a podporuje mysl. Díky práškové konzistenci ho snadno přidáte do džusu, jogurtu či smoothie.

Maca kořen, také nazýván jako peruánský ženšen, obsahuje značné množství výživných látek (např. nezanedbatelné množství vitaminů skup. B, jódu a vlákniny), které přispívají k celkového fyzické a duševní kondici i jasnou mysl. Napomáhá tělu udržet potřebnou energie během dne. Používá se například i při boji se syndromem vyhoření, navrací chuť do práce. Díky schopnosti prohřívat organismus se stane oblíbeným doplňkem v zimním období.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de