/    /    /    /  

Nobilis Tilia Masážní olej na hráz, Labael 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Kosmetika na hráz
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Masážní olej na hráz, Labael 20 ml

Masážní olej na hráz Nobilis Tilia Labael přispívá ke zvýšení elasticity a prokrvení místa, které je během porodu extrémně namáháno. Osvědčená kombinace rostlinných a éterických olejů chrání hráz před poškozením, a pomáhá tak předejít případnému nástřihu. Voňavé oleje navíc harmonizují ženskou psychiku a přinášejí uklidnění.

Základ masážního oleje tvoří slunečnicový olej, který snadno pronikne hluboko do pokožky, a zvýší tak účinnost esenciálních olejů. Třezalka tečkovaná společně s levandulovým a růžovým olejem mají výborné uvolňující účinky jak na pokožku, tak i na mysl. Zlepšují prokrvení, napomáhají elasticitě pokožky a současně harmonizují hladinu ženských hormonů.

Použití: Masážní olej naneste na dva prsty. Uchopte hráz v hloubce 3 - 4 centimetry a oběma prsty lehce masírujte po dobu alespoň 5 minut.

Tip: Masáž provádějte s prázdným močovým měchýřem. Pro dosažení nejlepších výsledků provádějte masáž denně po dobu 6 - 8 týdnů před porodem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil, Hypericum Perforatum Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Zea Mays Germ Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Salvia Sclarea Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Linalool1), Citronellol1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz