/    /    /  

Nobilis Tilia Masážní olej první doba porodní, Gaia 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Doplňky k porodu
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
184
ks
Bez DPH 152 Kč

Nobilis Tilia Masážní olej první doba porodní, Gaia 20 ml

Masážní olej Gaia Nobilis Tilia pomáhá lépe zvládat kontrakce dělohy v první době porodní. Osvědčená kombinace bylinek a esenciálních olejů zklidňuje, harmonizuje tělo i mysl a napomáhá hladkému průběhu samotného porodu. Masážní olej přináší úlevu, uklidňuje a eliminuje vliv negativních emocí během porodu.

Olej je natolik účinný díky kombinaci éterických olejů používaných při porodu již po staletí. Šalvěj muškátová společně s levandulí napomáhají uvolnění a uklidnění, zatímco kadidlovníkový olej tlumí bolest, eliminuje úzkost a má lehké sedativní účinky. Během první doby porodní přináší úlevu od bolestí i uklidnění samotná masáž šíje a ramen, ale také obsažené eseniální oleje, které rodičku zklidní a napomohou jejímu uvolnění.

Použití: Masírujeme ramena a šíji, ale i chodidla, dlaně i zápěstí. S použitím masážního oleje je třeba počkat alespoň 30 minut po podání léků.

Tip: Olej je vhodný i při pobytu v porodní vaně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Salvia Sclarea Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Boswellia Carterii Oil, Beta-Carotene, Limonene1), Linalool1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz