/    /    /    /  

Diochi Maytenus ilicifolia (cangorosa) 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Maytenus ilicifolia (cangorosa) 150 g

Maytenus Ilicifolia Diochi pomáhá upravovat menstruační cyklus, řeší potíže spojené s přechodem, harmonizuje zažívací trakt a navíc detoxikuje a regeneruje organismus. Lahodný čaj z listů Maytenus ilicifolia se pije zejména v Jižní Americe jako tonikum a aperitivum a je velmi ceněn pro své všestranné použití. Listy jsou velmi silným zdrojem fytoestrogenů, které snižují riziko vzniku osteoporózy a jsou velmi oblíbené zejména u žen, kdy jsou jejich "omlazujícím" elixírem. Pomáhají v období menstruace, harmonizují menstruační cyklus a omezují vznik přechodových návalů.

Účinné látky v listech Maytenus Ilicifolia mají antibakteriální a antivirové účinky, snižují riziko vzniku rakoviny a leukémie, artritidy, revmatu, žaludečních vředů a zánětů střev. Listy mají sedativní, vazodilatační, uklidňující a bolest utišující účinek, snižují překyselení žaludku a organismu a pomáhají posilovat jeho obranyschopnost. Celkově harmonizují hormonální systém, zejména oblasti nadledvinek, posilují organismus a jeho ochranný systém vůči nebezpečným mikroorganismům a pomáhají odstraňovat napětí a stres.

Příprava: 2-3 čajové lžičky směsi smíchejte se 3/4 litru vody, povařte 3 minuty a sceďte. Popíjejte v průběhu dne do 17 hodin. Čaj můžete lehce přisladit medem.

Skladování: Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Po třech týdnech užívání následuje vždy jeden týden pauza. Při projevu jakýchkoli nepříznivých účinků užívání čaje přerušit. Není určeno pro děti do tří let. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Diochi Maytenus ilicifolia (cangorosa) 150 g

Maytenus Ilicifolia Diochi pomáha upravovať menštruačný cyklus, rieši problémy spojené s prechodom, harmonizuje tráviaci trakt a navyše detoxikuje a regeneruje organizmus. Lahodný čaj z listov Maytenus ilicifolia sa pije najmä v Južnej Amerike ako tonikum a aperitív, je veľmi cenený pre svoje všestranné použitie. Listy sú veľmi silným zdrojom fytoestrogénov, ktoré znižujú riziko vzniku osteoporózy a sú veľmi obľúbené najmä u žien, keď sú ich "omladzujúcim" elixírom. Pomáhajú v období menštruácie, harmonizujú menštruačný cyklus a obmedzujú vznik prechodových návalov.

Účinné látky v listoch Maytenus llicifolia majú antibakteriálne a antivírusové účinky, znižujú riziko vzniku rakoviny a leukémie, artritídy, reumy, žalúdočných vredov a zápalov čriev. Listy majú sedatívne, vazodilatačné, upokojujúce a bolesť utišujúce účinky, znižujú prekyslenie žalúdka aj organizmu a pomáhajú posilňovať jeho obranyschopnosť. Celkovo harmonizujú hormonálny systém, najmä v oblasti nadobličiek, posilňujú organizmus a jeho ochranný systém voči nebezpečným mikroorganizmom a pomáhajú odstraňovať napätie a stres.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Maytenus Ilicifolia
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz