Diochi Maytenus ilicifolia (cangorosa) 150 g

Diochi Maytenus ilicifolia (cangorosa) 150 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj Maytenus Ilicifolia pomáhá upravovat menstruační cyklus, řeší potíže spojené s přechodem, harmonizuje zažívací trakt a navíc detoxikuje a regeneruje organismus.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Maytenus Ilicifolia Diochi pomáhá upravovat menstruační cyklus, řeší potíže spojené s přechodem, harmonizuje zažívací trakt a navíc detoxikuje a regeneruje organismus. Lahodný čaj z listů Maytenus ilicifolia se pije zejména v Jižní Americe jako tonikum a aperitivum a je velmi ceněn pro své všestranné použití. Listy jsou velmi silným zdrojem fytoestrogenů, které snižují riziko vzniku osteoporózy a jsou velmi oblíbené zejména u žen, kdy jsou jejich "omlazujícím" elixírem. Pomáhají v období menstruace, harmonizují menstruační cyklus a omezují vznik přechodových návalů.

Účinné látky v listech Maytenus Ilicifolia mají antibakteriální a antivirové účinky, snižují riziko vzniku rakoviny a leukémie, artritidy, revmatu, žaludečních vředů a zánětů střev. Listy mají sedativní, vazodilatační, uklidňující a bolest utišující účinek, snižují překyselení žaludku a organismu a pomáhají posilovat jeho obranyschopnost. Celkově harmonizují hormonální systém, zejména oblasti nadledvinek, posilují organismus a jeho ochranný systém vůči nebezpečným mikroorganismům a pomáhají odstraňovat napětí a stres.

Příprava: 2-3 čajové lžičky směsi smíchejte se 3/4 litru vody, povařte 3 minuty a sceďte. Popíjejte v průběhu dne do 17 hodin. Čaj můžete lehce přisladit medem.

Skladování: Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Po třech týdnech užívání následuje vždy jeden týden pauza. Při projevu jakýchkoli nepříznivých účinků užívání čaje přerušit. Není určeno pro děti do tří let. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Maytenus Ilicifolia

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?