/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 706 Sparkle 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 706 Sparkle 1 g

S minerálními očními stíny Uoga Uoga v jemném lososovém odstínu 706 Sparkle se shimmerem dodáte svému pohledu jiskru. Stíny se sytými minerálními pigmenty se dobře nanáší. V jejich složení nenajdete žádné syntetické složky. Naopak je obohaceno o jantarový výtažek, který je v Litvě tradičně ceněný pro své antimikrobiální účinky.

Oční stíny ve světlém lososovém odstínu se shimmerem se výborně hodí pro každou barvu očí, kterou dokonale podtrhnou. Lze je kombinovat i s dalšími odstíny pro výraznější líčení. Sametová textura stínů se snadno nanáší, krásně přilne k víčku, během dne nestéká do vrásek a má dlouhou výdrž. Složení je doplněné jantarovým extraktem, který má antibakteriální a zklidňující účinky. Stíny můžete bez obav používat i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 706 Sparkle 1 g

S minerálnymi očnými tieňmi Uoga Uoga v jemnom lososovom odtieni 706 Sparkle so shimmerom dodáte svojmu pohľadu iskru. Tiene so sýtymi minerálnymi pigmentmi sa dobre nanášajú. V ich zložení nenájdete žiadne syntetické zložky. Naopak je obohatené o jantárový výťažok, ktorý je v Litve tradične cenený pre svoje antimikrobiálne účinky.

Očné tiene vo svetlom lososovom odtieni so shimmerom sa výborne hodia pre každú farbu očí, ktorú dokonale podtrhnú. Možno ich kombinovať aj s ďalšími odtieňmi pre výraznejšie líčenie. Zamatová textúra tieňov sa ľahko nanáša, krásne priľne k viečku, počas dňa nesteká do vrások a dlhú výdrž. Zloženie je doplnené jantárovým extraktom, ktorý má antibakteriálne a upokojujúce účinky. Tiene môžete bez obáv používať aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: meruňková
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/