/    /    /    /    /    /  

Faran Minerální oční stíny, Natural Beige Eyeshadow

Značka:
Množství: 4 g, 15 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Produktová řada: Faran Beauty Line
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Faran Minerální oční stíny, Natural Beige Eyeshadow

Minerální oční stíny Faran Natural Beige  jsou vhodné pro přirozené a jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují oční okolí zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze slídou a minerálními pigmenty.

Pomocí minerálních pigmentů dosáhnete krásně sytého a jedinečného odstínu, kterému dodávají jemný lesk drobné částečky slídy, jenž prozáří a rozjasní váš pohled. Jejich šetrné složení nedráždí citlivé oči ani tu nejcitlivější pleť v očním okolí. Navíc díky obsaženým minerálům mají oční stíny přirozený ochranný faktor.

Odstín Natural Beige má přirozenou béžovou barvu a jemně se leskne díky obsahu drobných částeček odrážejících světlo. Je vynikající pro nenápadné denní líčení i jako podkladový stín při dramatičtějším stínování očí na výraznější večerní líčení. Stín má skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Neslévá se do vrásek, ani do záhybů oka. Jedinečný odstín si můžete na míru namíchat kombinací dalších očních stínů z kolekce Faran.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Lauroyl Lysine, Titanium Dioxide, Iron Oxide, Silica, Zea Mays (Corn) Starch1)
1) Organic agriculture
i
i

barva: béžová, neutrální
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com