/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Mix 4 příchutí - bylinková směs

Značka:
Množství: 20 ks, 27,5 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
90
ks
Bez DPH 78 Kč

English Tea Shop Mix 4 příchutí - bylinková směs

Nevíte, po kterém čaji English Tea Shop sáhnout? Zvolte kolekci čtyř různých bylinkových čajů, které můžete podle libosti či momentální chuti kombinovat a měnit. Osvěžující chuť citronové trávy v čaji vás povzbudí, stejně tak jako mátový čaj. Zklidnění přinese heřmánek a směs bylinek. Díky čistě bylinnému složení čaje neobsahují kofein, a jsou tak vhodné pro celodenní popíjení a bez obav je můžete nabídnout dětem i těhotným ženám.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Sada je vhodná jako dárek nebo jako startovní set, pokud chcete poprvé vyzkoušet čaje English Tea Shop.

English Tea Shop Mix 4 příchutí - bylinková směs

Neviete, po ktorom čaji English Tea Shop siahnuť? Zvoľte kolekciu štyroch rôznych bylinkových čajov, ktoré môžete podľa ľubovôle či momentálnej chuti kombinovať a meniť. Osviežujúca chuť citrónovej trávy v čaji vás povzbudí, rovnako tak ako mätový čaj. Upokojenie prinesie harmanček a zmes byliniek. Vďaka čisto bylinnému zloženiu čaje neobsahujú kofeín a sú tak vhodné pre celodenné popíjanie a bez obáv ich môžete ponúknuť deťom aj tehotným ženám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy: Citronová tráva, Pomerančová kůra, Zázvor, Přírodní příchuť pomeranče, Přírodní příchuť mandarinky Zklidňující směs: Lékořice, Skořice, Máta, Levandule Čaj máta: Máta Čaj heřmánek: Heřmánek květ
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz