/    /    /    /    /  

Organix South Nimbová zubní pasta Thera Neem 120 g

Značka:
Množství: 120 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty, Zubní pasty na citlivé zuby
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Organix South Nimbová zubní pasta Thera Neem 120 g

Nimbová zubní pasta představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Omezuje růst baktérií a plaku, udržuje zuby čisté.

Nimbová zubní pasta Organix South obsahuje nimbový olej a další rostlinné extrakty, které udržují zuby čisté a zdravé. Máta dodává svěží chuť a osvěžuje náš dech. Zubní pasta podporuje snížení rizika dalšího poškození dásní a tedy i ztráty zubů.

Pasta pomáhá omezit růst bakterií a plaku. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně. Thera Neem zubní pasta má charakteristickou chuť, která po vyčištění poskytuje jedinečně svěží dech. Doporučuje se používat i preventivně v kombinaci s nimbovou ústní vodou.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Xylitol, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Supercritical Extracts of Vitis Vinifera (Grape) Seed1), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root1), Foeniculum Vulgare (Fennel)1), Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud1), Azadirachta Indica (Neem) Leaf1), Azadirachta Indica (Neem) Bark1), Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Potassium Sorbate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Ascorbic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Organix-South
2498 Commerce Court
FL33834 Bowling Green
Spojené Státy Americké
www.organixsouth.com