Organix South Nimbová zubní pasta Thera Neem 120 g

Organix South Nimbová zubní pasta Thera Neem 120 g

  • Bez DPH 223 Kč

Nimbová zubní pasta představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Omezuje růst baktérií a plaku, udržuje zuby čisté.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nimbová zubní pasta Organix South představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Omezuje růst bakterií a plaku, udržuje zuby čisté.

Nimbová zubní pasta obsahuje nimbový olej a další rostlinné extrakty, které udržují zuby čisté a zdravé. Máta dodává svěží chuť a osvěžuje náš dech. Zubní pasta podporuje snížení rizika dalšího poškození dásní a tedy i ztráty zubů.

Pasta pomáhá omezit růst bakterií a plaku. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně. Thera Neem zubní pasta má charakteristickou chuť, která po vyčištění poskytuje jedinečně svěží dech. Doporučuje se používat i preventivně v kombinaci s nimbovou ústní vodou.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Xylitol, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Supercritical Extracts of Vitis Vinifera (Grape) Seed1), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root1), Foeniculum Vulgare (Fennel)1), Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud1), Azadirachta Indica (Neem) Leaf1), Azadirachta Indica (Neem) Bark1), Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Potassium Sorbate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Ascorbic Acid

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?