Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Organix South Nimbová zubní pasta Thera Neem 120 g

Organix South Nimbová zubní pasta Thera Neem 120 g

Nimbová zubní pasta představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Omezuje růst baktérií a plaku, udržuje zuby čisté.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nimbová zubní pasta Organix South představuje účinnou pomoc při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Omezuje růst bakterií a plaku, udržuje zuby čisté.

Nimbová zubní pasta obsahuje nimbový olej a další rostlinné extrakty, které udržují zuby čisté a zdravé. Máta dodává svěží chuť a osvěžuje náš dech. Zubní pasta podporuje snížení rizika dalšího poškození dásní a tedy i ztráty zubů.

Pasta pomáhá omezit růst bakterií a plaku. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně. Thera Neem zubní pasta má charakteristickou chuť, která po vyčištění poskytuje jedinečně svěží dech. Doporučuje se používat i preventivně v kombinaci s nimbovou ústní vodou.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Ostatní kategorie: Zubní pasty na citlivé zuby, Zuby a dásně

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court , FL33834, Bowling Green, Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?