/    /    /    /    /  

Yarrah Paté pro psy hovězí s řasou Spirulina, Wellness 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Paštiky pro psy a pro kočky
Certifikáty: PETA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
32
ks
Bez DPH 28 Kč

Yarrah Paté pro psy hovězí s řasou Spirulina, Wellness 150 g

Hovězí paté pro psy s řasou Spirulina Welness Yarrah poskytuje náročným dospělým psům i štěňatům přecházejícím na pevnou stravu kompletní výživu. Krmivo obsahuje vysoký podíl živin důležitých pro zdraví zvířete a vitální život. Jemně mletá paštika je navíc obohacena o mořské řasy a mořské soli, které podporují správnou činnost zažívacího traktu a celkově zlepšují kvalitu zažívání.

Paté s hovězím masem a mořskými řasami  je kompletním krmivem pro dospělé psy i štěnata přecházející na pevnou stravu. Krmivo obsahuje vysoký podíl živin důležitých pro zdraví zvířete a vitální život. Mořské řasy navíc zlepšují trávení, harmonizují jej a podporují správnou činnost vylučovacího traktu.

Yarrah je špičkové holandské krmivo pro psy a kočky a suroviny pro jeho výrobu pocházejí z ekologického zemědělství. Krmivo je zvířaty dobře snášeno, a proto jej odborníci doporučují i zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou či při potravinových alergiích.

Skladování: Krmivo skladujte v suchu a chladu.

Dávkování: Tabulka s hodnotami doporučených denních dávek pro různě velké psy je uvedena na obale. Individuální potřeba vašeho psa se může lišit v závislosti na věku a aktivitě.

Upozornění: Podávejte při pokojové teplotě. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Výborné krmivo | 19.1.2012 20:26:17 |

Výborné krmivo, dle mého názoru nejkvalitnější na českém trhu. Po nandání do misky je doslova " vdechnuto". Zkusila jsem ho u několika pejsků, všem chutnalo.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vlhkost (80 %) , Bílkoviny (10 %) , Tuk (5 %) , Popel (2 %) , Sacharidy (1,6 %) , Vláknina (0,4 %) , Vápník (0,3 %) , Draslík (0,3 %) , Fosfor (0,25 %) , Sodík (0,2 %) , Hořčík (0,02 %) , Železo, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamín E, Měď
i
i

obal: kovový
zvířata: psi

Výrobce

Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
Nizozemí
www.yarrah.com