/    /    /    /    /  

Farfalla Pěna koupelová Relaxace 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Pěny do koupele
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
359
ks
Bez DPH 297 Kč

Farfalla Pěna koupelová Relaxace 200 ml

Farfalla Koupelová pěna Relaxace je ideální pro dlouhé večery jak o samotě, tak ve dvou. Přináší hlubokou relaxaci a dokonalé uvolnění, které pomáhá odplavit starosti všedního dne, působí příznivě proti stresu a psychickému napětí. Tato jemná pěnová lázeň odstraňuje únavu a dodává pocit zklidnění a souznění s vlastním tělem.

Harmonicky vyvážená směs esenciálních olejů vám poskytne příjemný prožitek v čele s omamnou levandulí, jež je v aromaterapii jednou z nejoblíbenějších květin. Jemně citrusová meduňková silice pak přináší pocit osvěžení tělu i mysli a má příznivé účinky na nespavost či různé úzkosti a deprese. Smyslný orientální santal s neroli pak dodají vaší koupeli svůdný afrodiziakální potenciál. 

Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinný glycerin je smíchán s vodou, a vytváří tak lehký hydratační štít, který brání pokožku před vysycháním. Na rozdíl od olejových koupelí, glycerin nezanechává mastný povlak na vaně a je biologicky odbouratelný. Spolu s rostlinnými a bylinnými silicemi tak zajistí dokonalý relaxační a aromaterapeutický zážitek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Coco Glucoside, Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Parfum (Essential Oils), Glycerin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Citral1), Geraniol1), Linalool1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

Výrobce

Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Švýcarsko
www.farfalla.ch