/    /    /    /    /  

Batex Polštář z dutého vlákna standard, 215 B

Značka:
Množství: 90x70 cm, 1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické polštáře
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
560
ks
Bez DPH 463 Kč

Batex Polštář z dutého vlákna standard, 215 B

Batex Polštář z dutého vlákna standart v klasickém rozměru je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů a vyniká svým propracovaným provedením. Jedná se o základní výrobek vhodný do každé domácnosti, který skvěle doplní vaše další lůžkoviny plněné dutým vláknem. Tento hladký polštář poskytne optimální oporu vaší krční páteři a zaručí vám pohodlný ničím nerušený spánek.

Polštář je nabízen ve více rozměrech a můžete jej využít jak během spánku, tak k odpočinku v průběhu dne například při čtení či sledování televize. Duté vlákno, jež tvoří sto procent náplně tohoto polštáře, je dlouhodobě tvarově a objemově stálé, proto se ideálně přizpůsobí vašemu tělu. Polštáře z dutého vlákna tak poskytují maximální komfort namáhanému svalstvu a kloubům.

Duté vlákno se vyznačuje svou dlouhou životností a snadnou údržbou. Díky minimální prašnosti je vhodné také pro alergiky. Ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla, a brání tak nadměrnému pocení. Povrch polštáře je vyroben z hustě tkaného materiálu ve složení bavlna/polyester, jenž je vysoce prodyšný a zároveň příjemný k pokožce.

Polštář můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář z dutého vlákna standard, 215 B

Batex Vankúš z dutého vlákna štandard v klasickom rozmere je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a vyniká svojím prepracovaným prevedením. Jedná sa o základný výrobok vhodný do každej domácnosti, ktorý skvele doplní vaše ďalšie lôžkoviny plnené dutým vláknom. Tento hladký vankúš poskytne optimálnu oporu vašej krčnej chrbtici a zaručí vám pohodlný ničím nerušený spánok.

Vankúš je ponúkaný vo viacerých rozmeroch a môžete ho využiť ako počas spánku, tak k oddychu v priebehu dňa napríklad pri čítaní či sledovaní televízie. Duté vlákno, ktoré tvorí sto percent náplne tohto vankúša, je dlhodobo tvarovo a objemovo stále, preto sa ideálne prispôsobuje vášmu telu. Vankúše z dutého vlákna tak poskytujú maximálny komfort namáhanému svalstvu a kĺbom.

Duté vlákno sa vyznačuje svojou dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Vďaka minimálnej prašnosti je vhodné tiež pre alergikov. Ihneď odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela, a bráni tak nadmernému poteniu. Povrch vankúša je vyrobený z husto tkaného materiálu v zložení bavlna / polyester, ktorý je vysoko priedušný a zároveň príjemný k pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz