/    /    /    /    /  

AlmaWin Prací prostředek Cleanut, tekuté mýdlové ořechy 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 750 ml / 175 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
37
ks
Bez DPH 31 Kč

AlmaWin Prací prostředek Cleanut, tekuté mýdlové ořechy 125 ml

Tekutý prací prostředek Almawin Cleanut, vyrobený na základě extraktů z mýdlových ořechů, účinně a zároveň šetrně pere všechny druhy tkanin. Mýdlové ořechy jsou bohaté na saponin, který perfektně odstraní nečistoty a zároveň je šetrný k pokožce.

Základ pracího prostředku tvoří osvědčené mýdlové ořechy. Ty nejen že prádlo vyperou, ale také přirozeně změkčí. Saponin vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu.

Pro ještě lepší účinek je extrakt z ořechů smíchán s rostlinným mýdlem a esenciálními oleji. Ve složení tak nenajdete žádné dráždivé chemikálie, a proto je prací prostředek vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a pro malé děti.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30 - 60 ml tekutého pracího prostředku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prací prostředek Cleanut, tekuté mýdlové ořechy 125 ml

Tekutý prací prostriedok AlmaWin Cleanut, vyrobený na základe extraktov z mydlových orechov, účinne a zároveň šetrne perie všetky druhy tkanín. Mydlové orechy sú bohaté na saponín, ktorý perfektne odstráni nečistoty a zároveň je šetrný k pokožke.

Základ pracieho prostriedku tvoria osvedčené mydlové orechy. Tie nielen že bielizeň vyperú, ale tiež prirodzene zmäkčia. Saponín vytvorí jemnú penu, ktorá účinne odstráni nečistoty, bez toho, aby poškodila štruktúru bielizne či sýtosť jej farby.

Pre ešte lepší účinok je extrakt z orechov zmiešaný s rastlinným mydlom a esenciálnymi olejmi. V zložení tak nenájdete žiadne dráždivé chemikálie, a preto je prací prostriedok vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou a pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z mýdlových ořechů (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Mýdlo, Benzyl alkohol, Limonen, Citral, Geraniol, Linalool, Citronelol
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de