/    /    /    /    /  

AlmaWin Prací prostředek tekutý, sport + outdoor 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

AlmaWin Prací prostředek tekutý, sport + outdoor 750 ml

Šetrný prací prostředek Almawin Sport and Outdoor je výborným pomocníkem pro praní sportovního oblečení vyrobeného z mikrovláken i jiných speciálních tkanin. Jemné rostlinné tenzidy z oblečení účinně odstraní nečistoty i stopy potu.

Přírodní tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která z textilu účinně odstraní nečistoty, aniž by narušila strukturu oblečení či vyšisovala jeho barvu. Prací prostředek neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány či vlákna.

Almawin Sport and Outdoor zachovává i při pravidelném praní účinnost a kvalitu moderních materiálů, jako jsou speciální vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečení i membránové tkaniny.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30 - 60 ml tekutého pracího prostředku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prací prostředek tekutý, sport + outdoor 750 ml

Šetrný prací prostriedok AlmaWin Sport and Outdoor je výborným pomocníkom na pranie športového oblečenia vyrobeného z mikrovlákna a iných špeciálnych tkanín. Jemné rastlinné tenzidy z oblečenia účinne odstránia nečistoty a stopy potu.

Prírodné tenzidy vytvoria jemnú penu, ktorá z textilu účinne odstráni nečistoty, bez  toho aby narušila štruktúru oblečenia či sýtosť jeho farby. Prací prostriedok neobsahuje mydlo, ktoré by mohlo narušiť ochranné membrány či vlákna.

AlmaWin Sport and Outdoor zachováva aj pri pravidelnom praní účinnosť a kvalitu moderných materiálov, ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie a membránové tkaniny. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z mýdlových ořechů (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Mýdlo, Benzyl alkohol, Limonen, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de