/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Sérum šalvěj 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťová séra
Produktová řada: Nobilis Biofáze
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
194
ks
Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Sérum šalvěj 20 ml

Regenerační šalvějové sérum Nobilis Tilia je mimořádně vhodné pro ošetření mastné problematické pleti, kterou zjemňuje, stabilizuje funkce mazových žláz a zároveň brání ucpávání pleťových pórů. Sérum také pomáhá při poruchách pigmentace, pokožku šetrně bělí a sjednocuje její barevný tón.

Sérum v sobě spojuje léčivé účinky esenciálních olejů ze šalvěje, cypřiše a borovice. Ty mají skvělé dezinfekční a zklidňující účinky, působí antibakteriálně a harmonizují činnost mazových žláz. Zanechávají problematickou pokožku méně náchylnou k tvorbě nedokonalostí, pleť se méně mastí a získává zdravější sjednocenou barvu.

Šalvějové sérum je výborným pomocníkem pro ošetření nečisté mladé pokožky, pleť intenzivně léčí, zklidňuje a chrání před opětovným vznikem nedokonalostí i zarudnutí. Sérum je vhodným 3-4 krokem biofáze, ale lze jej používat i samostatně.

Použití: Pár kapek séra aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či v kombinaci s ostatními séry Biofáze podle typu a stavu vaší pleti.

Tip: Pokud používáte více sér, udržujte mezi jednotlivými aplikacemi 10 minut pauzu, aby měly účinné látky dostatek času proniknout do pokožky.

Nobilis Tilia Sérum šalvěj 20 ml

Regeneračné šalviové sérum Nobilis Tilia je mimoriadne vhodné na ošetrenie mastnej problematickej pleti, ktorú zjemňuje, stabilizuje funkcie mazových žliaz, a zároveň bráni upchávaniu pleťových pórov. Sérum tiež pomáha pri poruchách pigmentácie, pokožku šetrne bieli a zjednocuje jej farebný tón.

Sérum v sebe spája liečivé účinky esenciálnych olejov zo šalvie, cyprusu a borovice. Tie majú vynikajúce dezinfekčné a upokojujúce účinky, pôsobia antibakteriálne a harmonizujú činnosť mazových žliaz. Zanechávajú problematickú pokožku menej náchylnú na tvorbu nedokonalostí, pleť sa menej mastí a získava zdravšiu zjednotenú farbu.

Šalviové sérum je výborným pomocníkom na ošetrenie nečistej mladej pokožky, pleť intenzívne lieči, upokojuje a chráni pred opätovným vznikom nedokonalostí aj začervenania. Sérum je vhodným tretím až štvrtým krokom biofázy, no možno ho používať aj samostatne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Spokojenost | 6.8.2016 10:13:58 | Andrea

Sérum používám každý večer a to zhruba 2 týdny. Jsem velmi spokojená s výsledky - fleky po akné pomalu mizí a nové akné se téměř neobjevuje.

Příjemné | 7.3.2016 21:40:22 | Heluš

Používám občas, sérum je příjemné, pleť je po použití jemná, vypnutá, hladká, nevysušená, svěží.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Salvia Officinalis Leaf Oil, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Sodium Lauroyl Lactylate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Nobilis Biofáze
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz