/    /    /    /    /    /  

Saloos Šípkový olej, extra bio 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Šípkový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
4,9/5 7 hlasů
Cena
160
ks
Bez DPH 132 Kč

Saloos Šípkový olej, extra bio 20 ml

Bio šípkový olej Saloos má oproti běžnému šípkovému oleji vyšší obsah karotenoidů, antioxidantů, vitaminů a dalších účinných látek. Díky tomu je skvělý pro pravidelnou péči o pokožku obličeje, obzvlášť pro zralou pleť. Je ale vhodný i pro pokožku problematickou, urychluje její hojení, redukuje viditelnost jizviček a celkově podporuje zdravý vzhled pleti.

Bio šípkový olej je získáván extrakcí za pomoci CO2. Olej si díky zpracování za studena zachovává vysoké množství prospěšných látek, obzvláště karotenoidů, které aktivně podporují regeneraci všech typů pleti, urychlují hojení drobných ranek i jizviček a sjednocují přirozený tón pokožky. Vysoký obsah karotenoidů navíc zaručuje specifickou výraznou vůni šípků a sytou oranžovou barvu.

Kromě pravidelné péče o pokožku obličeje je šípkový olej skvělým pomocníkem pro rychlejší a lepší hojení jizev, ať už drobných po akné nebo hlubších a větších po operaci. Při pravidelném použití také snižuje viditelnost pigmentových skvrn a celkově sjednocuje barevný tón pokožky. Vzhledem k lehké konzistenci je šípkový olej vhodný pro všechny typy pleti, pokožku neucpává a zbytečně nezatěžuje. Naopak, eliminuje výskyt akné, pupínků i jiných nedokonalostí.

Zázračný šípkový olej

Šípkový olej Saloos působí komplexně na kvalitu vaší pleti a ocení ho všechny typy pokožky. V oleji nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, jedná se o čistě přírodní produkt, který šetrně pečuje o vaši pokožku a je vhodný i pro citlivou či reaktivní pleť. Můžete jej používat samostatně či jej míchat s jinými oleji, například mandlovým či jojobovým.

Intenzivní regenerace

Šípkový olej má mocné regenerační schopnosti, díky tomu je velmi oblíben při péči o namáhanou, zralou či stárnoucí pokožku. Šípkový olej Saloos urychluje obnovu kožních buněk a stimuluje regenerační procesy v pokožce. Díky tomu pleť opět získává svěží a mladistvý vzhled a dochází k vyhlazení drobných nedokonalostí, vrásek a linek.

Vysoký obsah antioxidantů

Šípkový olej je bohatý na obsah vitaminu C, který stimuluje produkci kolagenových vláken, a dodává tak pokožce sílu, odolnost a pevnost. Obnovuje pružnost pokožky a vyhlazuje kontury tváře. Díky množství cenných antioxidantů zároveň chrání proti působení volných radikálů, které způsobují stárnutí pleti. Pokožka tak bude dokonale regenerovaná a zářící.

Výjimečná kvalita

Šípkový olej funguje skvěle samostatně, ale tradičně se také míchá s jinými oleji, posiluje regeneraci a hodí se do všech produktů s revitalizačními účinky. Šípkový olej rovněž podporuje hojení drobných nedokonalostí a pomáhá se zatahováním jizev, které jsou při pravidelném používání takřka neviditelné. Díky šetrné extrakci za pomoci CO2 si olej ponechává maximální obsah účinných látek a mimořádně vysokou kvalitu.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Nechte vstřebat.

Tip: Pro snadné vstřebání a maximální pozitivní účinky oleje aplikujte na navlhčenou pokožku. Použít můžete květovou vodu dle typu vaší pleti či čistou vodu.

Upozornění: Díky vysokému obsahu karotenoidů má šípkový olej výraznou oranžovou barvu. Při aplikaci na pokožku obličeje jej buď nařeďte jiným rostlinným olejem, nebo jej použijte pouze v malém množství.

Saloos Šípkový olej, extra bio 20 ml

Bio šípkový olej Saloos má oproti bežnému šípkovému oleji vyšší obsah karotenoidov, antioxidantov, vitamínov a ďalších účinných látok. Vďaka tomu je skvelý pre pravidelnú starostlivosť o pokožku tváre, obzvlášť pre zrelú pleť. Je ale vhodný aj pre pokožku problematickú, urýchľuje jej hojenie, redukuje viditeľnosť jazvičiek a celkovo podporuje zdravý vzhľad pleti.

Bio šípkový olej je získavaný extrakciou za pomoci CO2. Olej si vďaka spracovaniu za studena zachováva vysoké množstvo prospešných látok, obzvlášť karotenoidov, ktoré aktívne podporujú regeneráciu všetkých typov pleti, urýchľujú hojenie drobných raniek aj jazvičiek a zjednocujú prirodzený tón pokožky. Vysoký obsah karotenoidov navyše zaručuje špecifickú výraznú vôňu šípok a sýtu oranžovú farbu.

Okrem pravidelnej starostlivosti o pokožku tváre je šípkový olej skvelým pomocníkom pre rýchlejšie a lepšie hojenie jaziev, či už drobných po akné alebo hlbších a väčších po operácii. Pri pravidelnom použití tiež znižuje viditeľnosť pigmentových škvŕn a celkovo zjednocuje farebný tón pokožky. Vzhľadom k ľahkej konzistencii je šípkový olej vhodný pre všetky typy pleti, pokožku neupcháva a zbytočne nezaťažuje. Naopak, eliminuje výskyt akné, vyrážok i iných nedokonalostí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Hotový zázrak! | 27.1.2016 21:14:54 | Mon

Na tento olejíček jsme byla dost zvědavá, jelikož je prezentovaný jako něco extra. A výsledek předčil mé očekávání, jako majitelka smíšené pleti si ho nemůžu vynachválit. Při aplikaci ráno i večer se pleť o dost zlepšila už zhruba po týdnu, vysušování velice zmírněno i přes venkovní mrazy a navíc bez následků tvorby nových pupínků či komedonů. Pro dámy se stejným typem pleti můžu jedině doporučit.

Re: Hotový zázrak! | 1.4.2016 14:06:41 |

Naprosto souhlasím, používám ho večer místo krému a je úžasný, pleť krásně rozzáří a srovná tón.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bio šípkový olej extrahovaný CO2
INCI: Rosa Canina Fruit Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz