/    /    /    /    /    /  

Šípkový olej 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Šípkový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je dočasně nedostupné.

Alternativy produktu ostatní Šípkový olej

379
Bio šípkový olej extrahovaný CO2 pečuje a regeneruje poškozenou pokožku díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Šípek je vhodný pro všechny ty
649
Bio šípkový olej extrahovaný CO2 pečuje a regeneruje poškozenou pokožku díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Šípek je vhodný pro všechny ty
20 ml
160
Bio šípkový olej má oproti tomu běžnému vyšší obsah karotenoidů a antioxidantů. Je vhodný pro všechny typy pleti, urychluje hojení, redukuje viditel

Šípkový olej 200 ml

Šípkový olej regeneruje poškozenou pokožku díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Ochrání ji před známkami stárnutí a vznikem vrásek, pokožku posiluje a aktivně regeneruje. Šípek je vhodný pro všechny typy pleti, obzvlášť pro pokožku trpící na akné či ekzémy.

Šípkový olej je bohatý na množství vitaminu C, silného antioxidantu, vitaminu A, nenasycených mastných kyselin a také karotenoidů. Bohaté složení zaručuje perfektní hloubkovou výživu pro všechny typy pleti, pokožku zjemňuje a posiluje vůči nepříznivým vnějším vlivům. Šípkový olej má také výborné anti-age účinky, podporuje elasticitu a zdraví pleti.

Vzhledem k výživnému složení olej aktivně regeneruje poškozenou pleť, hojí ji a eliminuje viditelnost jizev. Jedno, jestli se jedná o drobné jizvičky či větší zbytnělé jizvy nebo dokonce strie. Olej pokožku zjemní, zahojí a posílí její strukturu.

Použití: Malé množství oleje aplikujte večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Šípkový olej 200 ml

Šípkový olej regeneruje poškodenú pokožku vďaka vysokému obsahu antioxidantov a vitamínov. Ochráni ju pred známkami starnutia a vznikom vrások, pokožku posilňuje a aktívne regeneruje. Šípka je vhodná pre všetky typy pleti, obzvlášť pre pokožku trpiacu na akné či ekzémy.

Šípkový olej je bohatý na množstvo vitamínu C, silného antioxidantu, vitamínu A, nenasýtených mastných kyselín a tiež karotenoidov. Bohaté zloženie zaručuje perfektnú hĺbkovú výživu pre všetky typy pleti, pokožku zjemňuje a posilňuje voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Šípkový olej má tiež výborné anti-age účinky, podporuje elasticitu a zdravie pleti.

Vzhľadom na výživné zloženie olej aktívne regeneruje poškodenú pleť, hojí ju a eliminuje viditeľnosť jaziev. Jedno, či sa jedná o drobné jazvičky či väčšie zhrubnuté jazvy alebo dokonca strie. Olej pokožku zjemní, zahojí a posilní jej štruktúru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% šípkový olej
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový