/    /    /    /    /  

Logona Sprchový gel a šampon, PUR 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sprchové gely, Sprchové přírodní šampony, Pánské přírodní šampony, Sprchové gely pro muže
Produktová řada: Logona Pur
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Logona Sprchový gel a šampon, PUR 250 ml

Logona Sprchový gel a šampon PUR je skvělým produktem s všestranným využitím, který je vhodný jak na tělo, tak na vlasy. Můžete jej použít místo klasického šamponu či pro umytí pokožky celého těla. Díky tomu se báječně hodí na cestování a ušetří místo ve vašem zavazadle. Šetrně, avšak důkladně smyje nečistoty z vlasů a pokožky, aniž by je jakkoliv vysušoval či podráždil.

Řada produktů PUR je vhodná jak na normální, tak citlivou pokožku. Její složení je velice jednoduché a minimalizuje tak vznik projevů z přecitlivělosti, jako je zarudnutí, vznik suchých míst či nepříjemné svědění. Při kontaktu s vodou vytváří tento sprchový gel a šampon v jednom jemnou pěnu, která očistí kůži těla, ale nenarušuje její přirozenou ochrannou bariéru. Můžete jej používat i při homeopatické léčbě.

Díky obsahu hydratačního glycerinu zároveň poskytuje pokožce hydratační benefity, avšak nezatěžuje ji a nevytváří na ní neprostupný film. Sprchový gel a šampon Logona neobsahuje syntetická barviva a konzervanty a je zcela bez parfemace, proto je určen pro ženy i muže. Díky šetrným ingrediencím přírodního původu je mimořádně vhodný pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku nebo vlasy, jemně umyjte a opláchněte.

Logona Sprchový gel a šampon, PUR 250 ml

Logona Sprchový gél a šampón PUR je skvelým produktom s všestranným využitím, ktorý je vhodný ako na telo, tak na vlasy. Môžete ho použiť namiesto klasického šampónu či pre umytie pokožky celého tela. Vďaka tomu sa skvele hodia na cestovanie a ušetrí miesto vo vašej batožine. Šetrne, avšak dôkladne zmyje nečistoty z vlasov a pokožky, bez toho aby ich akokoľvek vysúšal či podráždil.

Rada produktov PUR je vhodná ako na normálnu, tak citlivú pokožku. Jej zloženie je veľmi jednoduché a minimalizuje tak vznik prejavov z precitlivenosti, ako je začervenanie, vznik suchých miest či nepríjemné svrbenie. Pri kontakte s vodou vytvára tento sprchový gél a šampón v jednom jemnú penu, ktorá očistí kožu tela, ale nenarušuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Môžete ho používať aj pri homeopatickej liečbe.

Vďaka obsahu hydratačného glycerínu zároveň poskytuje pokožke hydratačné benefity, avšak nezaťažuje ju a nevytvára na nej nepriepustný film. Sprchový gél a šampón Logona neobsahuje syntetické farbivá a konzervanty a je úplne bez parfumácie, preto je určený pre ženy aj mužov. Vďaka šetrným ingredienciám prírodného pôvodu je mimoriadne vhodný pre každodennú starostlivosť aj o tú najcitlivejšiu pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Alcohol1), Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Lactylate , Citric Acid, Phytic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Pur
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz