/    /    /  

Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

Značka:
Množství: 215 stran
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 335 Kč

Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

Ovocné šťávy neboli smoothies jsou jednoduchým a příjemným způsobem, jak do našeho těla dostat potřebné živiny a vitaminy, které nám dnes často chybí. Kniha Šťávy a míchané nápoje z přírody MUDr. Davida Freje a Radmily Zrůstkové je plná originálních a chutných receptů pro přípravu šťáv a smoothies, které si můžete doma velmi snadno připravit.

Domácí šťávy a smoothies jsou skvělou volbou pro to, abychom získali všechny látky důležité pro naše zdraví. V jedné sklenici čerstvého míchaného nápoje nebo šťávy nejdete až 3 porce ovoce a zeleniny. Tyto nápoje jsou výborným prostředkem prevence civilizačních onemocnění, odlehčí trávení, celkově ozdraví tělo i mysl a dodají chybějící energii, vitaminy, minerály a antioxidanty. Na stránkách knihy najdete informace o účincích čerstvých nápojů, obecné tipy na to, jaké potraviny do šťáv a smoothies vybírat, i recepty podle konkrétního zaměření, například pokud trpíte na bolesti hlavy, vyrážky nebo potřebujete své tělo detoxikovat a podobně.

Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

Ovocné šťavy, čiže smoothies, sú jednoduchým a príjemným spôsobom, ako do nášho tela dostať potrebné živiny a vitamíny, ktoré nám dnes často chýbajú. Kniha Šťavy a miešané nápoje z prírody MUDr. Davida Freja a Radmily Zrůstkovej je plná originálnych a chutných receptov na prípravu štiav a smoothies, ktoré si môžete doma veľmi ľahko pripraviť.

Domáce šťavy a smoothies sú skvelou voľbou pre to, aby sme získali všetky látky dôležité pre naše zdravie. V jednom pohári čerstvého miešaného nápoja alebo šťavy najdete až 3 porcie ovocia a zeleniny. Tieto nápoje sú výborným prostriedkom prevencie civilizačných ochorení, odľahčia trávenie, celkovo ozdravia telo aj myseľ a dodajú chýbajúcu energiu, vitamíny, minerály a antioxidanty. Na stránkach knihy nájdete informácie o účinkoch čerstvých nápojov, všeobecné tipy na to, aké potraviny do štiav a smoothies vyberať, aj recepty podľa konkrétneho zamerania, napríklad ak trpíte na bolesti hlavy, vyrážky alebo potrebujete svoje telo detoxikovať a podobne.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i