/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Štěstí z citronové trávy, manga a tropického ovoce

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Štěstí z citronové trávy, manga a tropického ovoce

Osvěžující bylinný čaj s citronovou trávou Tropical Punch English Tea Shop potěší vaše chuťové buňky a zároveň povzbudí tělo i mysl, aniž byste museli konzumovat kofein. Svěží citrusová chuť je doplněna osvěžující mátou a šťavnatými kousky ovoce. Navíc si díky praktickým čajovým sáčkům toto osvěžení můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv.

Základ čaje tvoří citronová tráva, bohatá na množství silic a antioxidantů. Nejen, že dodává čaji jemnou citrusovou chuť, ale je také prospěšná pro organismus, stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a napomáhá z těla odvádět škodlivé látky. Citronová tráva se snoubí s osvěžující chutí máty a je doplněna o šťavnaté tóny ovoce. Tato jedinečná kombinace bylinek a ovoce navodí příjemnou pohodovou atmosféru a současně povzbudí tělo i mysl.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

English Tea Shop Štěstí z citronové trávy, manga a tropického ovoce

Osviežujúci bylinný čaj s citrónovou trávou Tropical Punch English Tea Shop poteší vaše chuťové bunky a zároveň povzbudí telo aj myseľ bez toho, aby ste museli konzumovať kofeín. Svieža citrusová chuť je doplnená osviežujúcou mätou a šťavnatými kúskami ovocia. Navyše si vďaka praktickým čajovým sáčkom toto osvieženie môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek.

Základ čaju tvorí citrónová tráva, bohatá na množstvo silíc a antioxidantov. Nielen že dodáva čaju jemnú citrusovú chuť, ale je tiež prospešná pre organizmus, stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a napomáha z tela odvádzať škodlivé látky. Citrónová tráva sa snúbi s osviežujúcou chuťou mäty a je doplnená o šťavnaté tóny ovocia. Táto jedinečná kombinácia byliniek a ovocia navodí príjemnú pohodovú atmosféru a súčasne povzbudí telo aj myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Citronová tráva, Máta, Ibišek, Šípek, Heřmánek květ, Kousky jablek, Přírodní příchuť manga, Přírodní příchuť broskve, Přírodní příchuť granátového jablka
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz