/    /    /    /    /  

Talířek dřevěný na tyčinky a jehlánky, antik 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Stojánky na vonné tyčinky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
36
ks
Bez DPH 30 Kč

Talířek dřevěný na tyčinky a jehlánky, antik 1 ks

Dřevěný stojánek-talířek na vonné tyčinky a jehlánky či františky s antickým motivem poslouží nejenom svému účelu, ale také jako zajímavá dekorace bytu. Stojánek je ručně vyráběn, máte tak jistotu, že každý kus je jedinečný originál.

Do stojánku na vonné tyčinky a františky o velikosti zhruba 10 centimetrů můžete instalovat až 5 vonných tyčinek a jednoho františka. Provoňte svůj domov orientálními kořeněnými vůněmi a současně si pořiďte vkusnou originální dekoraci!

Použití: Do stojánku můžete upevnit až 5 vonných tyčinek a 1 jehlánek. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nezapomínejte stojánek pravidelně čistit a vysypávat z něj popel.

Talířek dřevěný na tyčinky a jehlánky, antik 1 ks

Drevený stojanček tanierik na vonné tyčinky a ihlančeky či františkov s antickým motívom poslúži nielen svojmu účelu, ale aj ako zaujímavá dekorácia bytu. Stojan je ručne vyrábaný, máte tak istotu, že každý kus je jedinečný originál.

Do stojanu na vonné tyčinky a františkov o veľkosti približne 10 centimetrov môžete inštalovať 5 vonných tyčiniek a jedného františka. Prevoňajte svoj domov orientálnymi korenistými vôňami a súčasne si kúpte vkusnú originálnu dekoráciu!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo
i
i

barva: hnědá