Vykuřovací směsi

Vonné směsi určené k vykuřování provoní jakýkoliv interiér svou omamnou vůní vycházející z přírodních ingrediencí. Jejich složení je prosté chemických látek a vykuřovací směsi zanechávají intenzivní vůni po dlouhou dobu.

Jak na vykuřování?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla.

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů).

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica.

Top produkty
Jungle Way Peruánské Palo Santo špalíčky 20 g
Palo Santo se využívá pro duchovní očistu, odstraňuje negativní myšlenky a posiluje intuici.
Skladem > 5 ks
144 Kč
Vykuřovadla Rymer Dračí krev, Sumatra 20 g
Sladce vonící pryskyřice je nejsilnějším očistných prostředkem. Současně působí jako afrodiziakum, podporuje plodnost a posiluje imunitní systém.
Poslední 1 ks!
180 Kč
168 Kč
Jungle Way Ománské kadidlo 20 g
ománské kadidlo má při pálení citrusovou vůni s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic. Má silně očistné účinky jak na prostor, tak na bytosti v něm.
Poslední 4 ks!
138 Kč
128 Kč
Seřadit produkty:
76 produktů
76 produktů
vymazat filtry