/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Tonikum bambucké máslo, Sheabutter 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Martina Gebhardt Shea Butter
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
356
ks
Bez DPH 294 Kč

Martina Gebhardt Tonikum bambucké máslo, Sheabutter 100 ml

Pleťové tonikum s výtažky z bambuckého másla Martina Gebhardt Shea Butter šetrně dočišťuje suchou přecitlivělou pokožku a současně ji zklidňuje a zjemňuje díky obsahu rostlinných výtažků. Díky nulovému obsahu parfemace, esenciálních olejů či alkoholu je o citlivou pleť skvěle postaráno.

Pleťové tonikum účinně odstraňuje zbytky nečistot i make-upu ze suché citlivé pleti náchylné k alergiím i častému podráždění. Tuto práci odvedou květové vody z černého bezu a také růže. Ty nejenom že na sebe naváží nečistoty, ale také přecitlivělou pokožku zklidní, zmírní začervenání i nepříjemné pnutí a zároveň v pokožce uzamknou potřebnou hydrataci.

O zklidnění se také postará esence z bambuckého másla, která dodá pleti všechny potřebné živiny i vitaminy, pokožku zjemní, posílí a ochrání před podrážděním. Pleťové tonikum s obsahem zklidňujících látek udržuje suchou citlivou až alergickou pleť vláčnou, harmonizovanou a bez nežádoucího zarudnutí či pálení.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu. Používejte nejlépe ráno i večer.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové tonikum v kombinaci s ostatními výrobky z produktové řady Shea Butter.

Martina Gebhardt Tonikum bambucké máslo, Sheabutter 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt Shea Butter s výťažkami z bambuckého masla šetrne dočisťuje suchú precitlivelú pokožku a súčasne ju upokojuje a zjemňuje vďaka obsahu rastlinných výťažkov. Vďaka nulovému obsahu parfumácie, esenciálnach olejov či alkoholu je o citlivú pleť vynikajúco postarané.

Pleťové tonikum účinne odstraňuje zvyšky nečistôt aj make-upu zo suchej citlivej pleti náchylnej na alergie a časté podráždenie. Túto prácu odvedú kvetové vody z čiernej bazy a ruže. Tie nielenže na seba naviažu nečistoty, ale tiež precitlivelú pokožku upokoja, zmiernia začervenanie i nepríjemné pnutie a zároveň v pokožke uzamknú potrebnú hydratáciu.

O upokojenie sa tiež postará esencia z bambuckého masla, ktorá dodá pleti všetky potrebné živiny a vitamíny, pokožku zjemní, posilní a ochráni pred podráždením. Pleťové tonikum s obsahom upokojujúcich látok udržiava suchú citlivú až alergickú pleť vláčnu, harmonizovanú a bez nežiadúcich začervenaní či pálení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sambuctus Nigra Water1), Rosa Damascena Flower Water1), Spagyrische Essence Butyrospermum Parkii Extract1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Shea Butter
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz