/    /    /    /    /  

Chimpanzee Tyčinka Energy Raisin - Walnut bar 55 g

Značka:
Množství: 55 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zdravé tyčinky
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
39
ks
Bez DPH 34 Kč

Chimpanzee Tyčinka Energy Raisin - Walnut bar 55 g

Zabalte si Chimpanzee Tyčinku Energy Raisin - Walnut Bar s rozinkami, vlašskými ořechy a skořicí s sebou na výlet či do práce. Přikusujte jablíčko a máte dohromady zdravou svačinku, co chutná jako štrúdl. Kromě skvělé chuti má energetická tyčinka i výborné výživové hodnoty.

Základ tyčinky tvoří ovesné vločky a jáhlovo-rýžové lupínky, které jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny, důležité pro bezproblémové zažívání, a vitaminů z řady B, které jsou podstatné pro správné fungování metabolismu.

Přirozeně sladkou chuť dodávají sušené rozinky, rýžový sirup a ječmenný slad. Tato přírodní sladidla obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále obsahují vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu.

Vlašské ořechy jsou skvělým zdrojem nenasycených mastných kyselin, vitaminů rozpustných v tucích a také minerálů. Působí příznivě na nervovou soustavu a jsou skvělým zdrojem zdravých tuků.

Upozornění: Výrobek obsahuje možné alergeny sóju, lepek a ořechy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rice Syrup, Roasted Soybeans, Soy Flour, Soy Fat, Raisins (10 %) , Walnuts (10 %) , Whole Oats, Barley Malt, Rice Crisps (Rice Flour, Glucose Syrup, Barley Malt Extract), Evaporated Cane Juice, Cinnamon
i
i

obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com