/    /    /    /  

Argital Ústní voda se zeleným jílem 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 450 Kč
Kategorie: Ústní vody
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
50
ks
Bez DPH 41 Kč

Argital Ústní voda se zeleným jílem 20 ml

Ústní voda Argital se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá přecházet zánětům v ústech. Díky obsahu antibakteriálního stříbra, výtažků z ananasu a zelenému jílu posiluje zubní sklovinu i dásně a chrání chrup před obnažováním krčků. Jíl navíc urychluje regeneraci drobných poranění v ústech, hojí afty i ranky po lékařských zákrocích.

Ústní voda působí preventivně proti vzniku zubního kazu a současně osvěžuje dech na dlouhou dobu. Složení vody je plné léčivých bylinek jako je šalvěj, máta, myrha a měsíček, které ústa chrání, hojí drobné ranky a dodávají příjemnou chuť a svěží dech. Bylinky navíc mají zklidňující účinky, posilují dásně a chrání je.

Voda vás spolehlivě ochrání před vznikem zubního kazu i usazováním plaku. Postará se o to kombinace zeleného jílu a koloidního stříbra, které ústa vydezinfikují a odstraní zbytky nečistot, se kterými si neporadil kartáček. Ústní voda Argital má vynikající posilující účinky na chrup i dásně a je díky tomu vhodná i pro zuby citlivé na chlad a teplo.

Použití: Ústní vodou si kloktejte ráno i večer jako doplňkovou péči o ústní dutinu. Ústní vodu před použitím podle potřeby nařeďte, na 5 mililitrů koncentrátu přidejte 10-20 mililitrů čisté vody.

Argital Ústní voda se zeleným jílem 20 ml

Ústna voda Argital so zeleným ílom sa stará o zdravie ústnej dutiny a účinne pomáha predchádzať zápalom v ústach. Vďaka obsahu antibakteriálneho striebra, výťažkov z ananásu a zeleného ílu posilňuje zubnú sklovinu aj ďasná a chráni chrup pred obnažovaním krčkov. Íl navyše urýchľuje regeneráciu drobných poranení v ústach, hojí afty aj ranky po lekárskych zákrokoch.

Ústna voda pôsobí preventívne proti vzniku zubného kazu a súčasne osviežuje dych na dlhú dobu. Zloženie vody je plné liečivých byliniek ako je šalvia, mäta, myrha a nechtík, ktoré ústa chránia, hoja drobné ranky a dodávajú príjemnú chuť a svieži dych. Bylinky navyše majú upokojujúce účinky, posilňujú ďasná a chránia ich.

Voda vás spoľahlivo ochráni pred vznikom zubného kazu aj usadzovaním plaku. Postará sa o to kombinácia zeleného ílu a koloidného striebra, ktorá ústa vydezinfikuje a odstráni zvyšky nečistôt, s ktorými si neporadila kefka. Ústna voda Argital vynikajúce posilňujúce účinky na chrup aj ďasná a je vďaka tomu vhodná aj pre zuby citlivé na chlad a teplo.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Alcohol, Aqua, Ananas Sativus Fruit Extract, Commiphora Myrrha Gum Extract, Salvia Officinalis Extract, Mentha Piperita Extract, Krameria Triandra Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Aroma1), Solum Fullonum, Silver
1) Natural essential oils
i
i

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it