/    /    /    /    /  

Batex Vlněný anatomický polštář 16

Značka:
Množství: 60x40 cm, 0.4 kg
Kategorie: Anatomické polštáre
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Vlněný anatomický polštář 16

Batex Vlněný anatomický polštář je praktickou pomůckou, jenž prohloubí váš každodenní odpočinek. Je vyroben s maximálním ohledem na správné postavení krční páteře a fyziologii zdravého spánku. Díky kvalitnímu zpracování z čistých přírodních a syntetických materiálů má dlouhodobou životnost a překvapí vás svými výjimečnými vlastnostmi.

Anatomický polštář je plněný stoprocentní mykanou ovčí vlnou, jenž má schopnost dynamicky se smršťovat či roztahovat podle aktuální teploty, díky tomu se skvěle přizpůsobuje okolním podmínkám. Brání prochladnutí a vzniklé teplo působí blahodárně na namáhané krční a šíjové svalstvo. Tento polštář oceníte obzvláště v případě, že máte sedavé zaměstnání, kdy je tato oblast často přetěžována.

Polštář je tvarován tak, aby poskytl optimální podporu krční páteři a umocnil tak vaši relaxaci během spánku. Tento polštář je vhodný pro celoroční použití a díky jeho vysoké prodyšnosti nedochází k nadměrnému pocení ani zapaření pokožky. Povrchovým materiálem je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester, jenž je měkká a vzdušná.

hmotnost: 0,4 kg
rozměry: 60x40 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz