/    /    /    /  

Diochi Wendita calysina (burrito) 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Hormony a ledviny, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Wendita calysina (burrito) 80 g

Bylinný čaj Diochi z listů Wendita Calysina pozitivně ovlivňuje trávicí systém, činnost žlučníku, jater i močového měchýře, zlepšuje zažívání, mírní nadýmání i překyselení žaludku. Je vhodným pomocníkem při přejedení a nepříjemném pocitu těžkého žaludku. Působí blahodárně na celý organismus, posiluje jej a činí odolnějším vůči stresu i onemocnění.

Burrito má silné ochranné a antioxidační účinky, brání organismus při zátěžových situacích, nadměrném stresu i psychickém vypětí. Působí blahodárně i na zažívání, zlepšuje trávení a mírní nechutenství, mírní nadýmání i překyselení žaludku, eliminuje střevní obtíže. Pomáhá léčit zánětlivá onemocnění zažívacího traktu a vylučovacího systému. Obsažené flavonoidy chrání organismus před předčasným stárnutím, působí proti degeneraci buněk a kloubů. Posiluje tělo vůči nemocem, urychluje a zlehčuje jejich průběh, usnadňuje dýchání při nachlazení.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17 hodiny. Po 3 týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Wendita calysina (burrito) 80 g

Bylinný čaj Diochi z listov Wendita Calysina pozitívne ovplyvňuje tráviaci systém, činnosť žlčníka, pečene aj močového mechúra, zlepšuje trávenie, mierni nadúvanie aj prekyslenie žalúdka. Je vhodným pomocníkom pri prejedení sa a nepríjemnom pocite ťažkého žalúdka. Pôsobí blahodarne na celý organizmus, posilňuje ho a zvyšuje odolnosť voči stresu aj ochoreniam.

Burrito má silné ochranné a antioxidačné účinky, chráni organizmus pri záťažových situáciách, nadmernému stresu aj psychickom vypätí. Pôsobí blahodarne takisto na trávenie, zlepšuje ho a mierni nechutenstvo, nadúvanie aj prekyslenie žalúdka, eliminuje črevné ťažkosti. Pomáha liečiť zápalové ochorenia tráviaceho traktu a vylučovacieho systému. Obsiahnuté flavonoidy chránia organizmus pred predčasným starnutím, pôsobia proti degenerácii buniek a kĺbov. Posilňuje telo voči ochoreniam, urýchľuje a zľahčuje ich priebeh, uľahčuje dýchanie pri nachladnutí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Wendita Calysina
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz