Diochi Wendita calysina (burrito) 80 g

Diochi Wendita calysina (burrito) 80 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj z listů Wendita Calysina pozitivně ovlivňuje trávicí systém, činnost žlučníku, jater i močového měchýře, zlepšuje zažívání, mírní nadýmání i překyselení. Je vhodným pomocníkem při přejedení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Diochi z listů Wendita Calysina pozitivně ovlivňuje trávicí systém, činnost žlučníku, jater i močového měchýře, zlepšuje zažívání, mírní nadýmání i překyselení žaludku. Je vhodným pomocníkem při přejedení a nepříjemném pocitu těžkého žaludku. Působí blahodárně na celý organismus, posiluje jej a činí odolnějším vůči stresu i onemocnění.

Burrito má silné ochranné a antioxidační účinky, brání organismus při zátěžových situacích, nadměrném stresu i psychickém vypětí. Působí blahodárně i na zažívání, zlepšuje trávení a mírní nechutenství, mírní nadýmání i překyselení žaludku, eliminuje střevní obtíže. Pomáhá léčit zánětlivá onemocnění zažívacího traktu a vylučovacího systému. Obsažené flavonoidy chrání organismus před předčasným stárnutím, působí proti degeneraci buněk a kloubů. Posiluje tělo vůči nemocem, urychluje a zlehčuje jejich průběh, usnadňuje dýchání při nachlazení.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17 hodiny. Po 3 týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Wendita Calysina

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Čaj na trávení / Michaela 8. 1. 2018 17:24

Vybrala jsem si tento čaj, protože jsem dle popisu zjistila, že by měl především pomoci zažívacímu traktu a rozhodně nelituji. Opravdu jde po každodenním užívání cítit úlevu v oblasti žaludku a střev. I jeho chuť je příjemná, nemusí se sladit. ;)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?