/    /    /    /    /    /  

TeaTao Zelený čaj Gyokuro Superior 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Zelené čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
323
ks
Bez DPH 281 Kč

TeaTao Zelený čaj Gyokuro Superior 50 g

Japonský zelený čaj Gyokuro Superior TeaTao ze zalesněných zahrad se pěstuje za speciálních podmínek, aby si udržel co největší množství chlorofylu na úkor třislovin. Díky tomu se pyšní svou specifickou, mírně nasládlou chuť. Hotový nálev má jasnou žlutozelenou barvu, podmanivou vůni a vyniká vysokým množstvím teinu, díky čemuž vás skvěle nakopne.

Zelený čaj Gyokuro díky velkému obsahu teinu dodává energii, odbourává únavu i stres a pomáhá zlepšovat náladu. Na rozdíl od kávy působí dlouhodobě a mírně, aniž by zatěžoval žaludek či kardiovaskulární systém. Vědecké studie také dokazují, že tento zelený čaj podporuje činnost imunitního sytému a vyrovnává hladinu cholesterolu i krevního cukru.

Zelený čaj je charakteristický svým vysokým obsahem antioxidantů, které chrání tělo před oxidačním stresem. Nejvýznamnějšími z nich jsou flavonoidy epikatechin a katechin, které pomáhají zpomalovat stárnutí těla a zlepšují činnost mozku. V japonských a čínských zemích věří, že kvalitní zelený čaj dokáže snížit i riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a rakoviny.

Příprava: Do nádoby o obsahu cca. 0,3 litru vložte 5-6 gramů čaje a zalijte čerstvě převařenou vodou o teplotě 60-70 °C. Nechte 1 minut louhovat a poté slijte přes sítko. Další nálevy slívejte ihned.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika