/    /    /    /    /    /  

TeaTao Zelený čaj Sencha Tamako Organic 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zelené čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
113
ks
Bez DPH 98 Kč

TeaTao Zelený čaj Sencha Tamako Organic 50 g

Zelený čaj Sencha Tamako Organic Tea Tao je limitovanou edicí japonského zeleného čaje, který vyniká svou vysokou kvalitou. Má tmavé, smaragdové lístky, z nichž po zalití vodou vzniká světlounce zelený nálev svěží, lehce svíravé chuti s jemným květinovým aromatem a výraznými povzbuzujícími a antioxidačními účinky.

Zelený čaj Sencha vyniká vysokým obsahem teinu, a díky tomu má výrazné povzbuzující účinky. Na rozdíl od kávy má zelený čaj má mnohem delší a rovnoměrné působení. Skvěle nastartuje organismus po fyzické i psychické stránce, zažene únavu a odplaví stres. Navíc podporuje činnost mozku, soustředění i paměť a zároveň nijak nezatěžuje žaludek ani nezvyšuje krevní tlak.

Zelený čaj je bohatý na antioxidanty, které mají výrazný anti-age efekt, a zpomalují tak stárnutí buněk. Zelený čaj zároveň pomáhá chránit organismus před vznikem civilizačních chorob, snižuje krevní tlak i hladinu cholesterolu a přispívá ke snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění.

Příprava: Do nádoby o obsahu cca. 0,3 litru vložte 5-6 gramů čaje a zalijte čerstvě převařenou vodou o teplotě 60-70 °C. Nechte 1 minut louhovat a poté slijte přes sítko. Další nálevy slívejte ihned.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika